2737
2734

آخه گناه من چیه تو این سن این همه سختی یه طرف

داداش غیرتی مریض هم یه طرف

منو  از یه دختر شاد و پر اعتماددب نفس تبدیل کرده به یک دختر ساکت و مظلوم

هیجا اجازه ندارم برم اگه برم کوفتم میکنه زنگ میزنه جلو همه آبروم میبره

بعدم که میام خونه هزارتا حرف بارم میکنه هزار تا کنایه آخرشم پرو پرو تو چشام زل میزنه میگه سرت میبرما

نمیدونم چی مانعم میشه که خودکشی نکنم

هی میگم خوب شوهر کنم راحت شم بعد میگم اگه بدتر بود چی

نه از داداشم می‌گذرم نه از مامان بابام

همیشه میگفتم خب جوونه یه حرفی میزنه امروز اینقد دلم رو خون کرد که نامرد ترینِ خدا اگه جواب اشکای منو نده

منم دوست دارم مثل همه شاد باشم به تایمی رو بیرون باشم و خوش بگذرونم

به خدا هیچ کاری نکردم تاحالا 

تاحالا حتی رل نداشتم 

اینقد گوشیمو زیر و رو میکنه 

واییی چیکار کنم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی سنت رو بگی ؟ 

و من اینارو میبینم روزی هزار بار خداروشکر میکنم که که داداش بزرگ ندارم 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
2728
2738

تنها راهش اینه مستقل بشی 

چجوری ؟

درس بخونی ، تخصص یاد بگیری ،کار کنی ،پول دربیاری 

دستت که تو جیبت بره ،کسی گیر الکی بهت نمیدهد

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

صبور باش منی که بابام پدرمو درآورد اومدم خونه شوهر حالا نمیذاره برم مغازه باورت نمیشه بلد نیستم از عابر بانک پول بگیرم تازه خونه بابام بودم بیشتر بیرون میرفتم چند روز پیش با ماشین میرفتیم دکتر دیدم همه جا چقدر تغییر کرده

متنفرم از فرهنگ و قانونمون که انقدر به مردا بها میده

کی  به داداشت گفته میتونه برات تصمیم میگیره دوتاتون انسان هستید و هر کی حق داره انتخاب کنه چجوری زندگی کنه

این همه خون به دل دخترا کردن دست بردار نیستن لعنت بهشون و هر کی اینجوری بزرگشون کرده

بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
2706