2737
2739
عنوان

استوری رضا گلزار

2572 بازدید | 80 پست

این بود 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزهایی که قدرشو  نمیدونیم ولی نمیگیریش ازمون

میشه یکی بگه یعنی چی و چرا گذاشته همچین متن رو ؟؟

مهمه برام خیلی

زن گرفته

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلامتی خانواده و اینا

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

برو از خودش بپرس

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740
زن گرفته دیگه جدی برات مهمه؟😂😂😂 مگه نسل شما گلزاریا منقرض نشده؟

نبابا همه‌از دم شکست عشقی خوردن طفلکی ها

خودکشی نکنن صلوات

لایک نکنید لطفا🗣    #اهدای عضو هدای زندگی🦋☘️                                

امروز رفته محضر زن گرفته،خودش متولد ۵۶زنش ۷۶

رسما شوگرددی شده

دیگه اون شکر نکنه کی باید شکر کنه،والله به خودا

کاربر قدیمی سال ۹۶ هستم.کاربری م دو بار ترکیده😞 یا کاشف الکرب عن وجه الحسین(ع)،اکشف کربی  بحق اخیک الحسین(ع)