2733
2739
عنوان

استوری رضا گلزار

| مشاهده متن کامل بحث + 2572 بازدید | 80 پست
اینو یه سری از فنا که از حسودی میترکن میگن وگرنه بنده خدا توی مزون تو پالادیوم کار میکردا

اتفاقا راجب همونم چیزای دیگه میگفتن

فن هم نیست پیج افشاگریه 

البته همیشه از بلاگرا میذاشت اینبار دیگه راجب گلزار...

حالا بنظرم اهمیت خاصی نداره خود گلزار که پسر پیغمبر نیس بهرحال خوشبخت شن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم بخدا با رضا گلزار کار ندارم این متن استوری واسم مهمه که یکی دیگه گذاشته بود😔

یعنی مثلا سالم هستیم، پول داریم، مادر داریم، بچه داریم و... کلی نعمت داریم وقدرشو نمیدونیم وتشکر نمیکنیم ازتو خداجون. ولی بازم توانقدر مهربونی این نعمتها رواز مانمی گیری

منم ۷۶ ۲تا بچه دارم    

شما با ۲۰سال بزرگتر که ازدواج نکردید؟

وگرنه ازدواج یا بچه دار شدن ۲۶ساله خوب زیاد عجیب نیست

کاربر قدیمی سال ۹۶ هستم.کاربری م دو بار ترکیده😞 یا کاشف الکرب عن وجه الحسین(ع)،اکشف کربی  بحق اخیک الحسین(ع)
2731
اره خدایی گلزار ادم معمولی نیست پولداره مشهوره خوش فیسه خوش تیپه دیگه چی میخواد دختره😂

خدا کنه بتونن با هم بمونن،آخه هر چی فکر میکنم اختلاف سنی شون خیلی زیاده

کاربر قدیمی سال ۹۶ هستم.کاربری م دو بار ترکیده😞 یا کاشف الکرب عن وجه الحسین(ع)،اکشف کربی  بحق اخیک الحسین(ع)
شهابم مگه زن گرفت

آره خیلی وقته

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚