2737
2739

تو تایپیک قبلم هست

من خواستگار داشتم دوستش هم داشتم،خانوادش واسش یکی رو در نظر داشتن که اون زیاد راضی نبوده و تا منو دیده ازم خواستگاری کرد.

در نهایت بهش گفتم واسم فلان اتفاق افتاده و بهوونه اورد و رفت.

من اونشب واقعا دلم شکست چون اتفاقی که واسم افتاد من توش هیج دخالتی نداشتم،اگر بهم میگفت نمیخوامت خیلی سنگینتر بود تا بعلت اون اتفاق ولم کنه.

در نهایت گذشت و امروز باهام تماس گرفت و گفت نامزدیم بهم خورده و سر مهریه خانواده ها به توافق نرسیدن.

بگم بهتون نفرینفش نکردم ولی دلم شکست.

البته بگمتون زمان خواستگاری بهم نگفت نامزدداره قشنگ گذاشت تا پاسخ مثبت بگیره ازم بعد گفت نامزددارم و میخوام بهم بزنمش چون شمارو میدا کردم.

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

خوشبحال اون دختره که زن این نشد 

🌱اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱یه صلوات واسه حاجتم میفرستی 😀پرنده ای غمگین در نیزار می خواند گویا چیزی را به یاد آورده که بهتر بود فراموش می کرد🕊 فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَكُم مُّتَرَبِّصُون 🌱   نتیجه انتظار شما خوشبختی ما خواهد بود ولی ما هم در انتظار بدبختی شما نشسته ایم🥀آیا اندوه می تواند مرا به روزی برگرداند که دستم به شاخه گلی که به سمت من دراز کرده بودی نمیرسید؟برای تو گل آورده بودم، به دنبال من اگر میایی همان اتوبوس همان ترمینال همان آقای راننده...کنار همان نیمکتی نشسته ام که پیدایم کردی.🌌❄روی زمین گام برمی‌داشت اما مسیری که می رفت از آسمان می گذشت...و به بهشت می رسید.🕊🕯اگه بهترین آدم باشی به نفع خودت بهترینی و اگه بدترین آدم باشی به خودت بدی کردی.🕊🌌من فرشته ای را دیدم که آواز کنان از میان خیال و رویا از بین تشویش و ترس می رفت سوی آسمانی سپید ...من فرشته ای را دیدم که در روشنایی در دستش بود...فرشته ای را دیدم که با من تفاوتی نداشت...فقط آرزوهایش بزرگتر بود میان یک جنگل بزرگ جایی که من بودم و یکتا خدایم و رویای تو در شبی که ماه سلطنت می کرد و زمین را جلا می داد با آن پرتوهای خورشید زاده اش و دیدم که فرشته کجا رفت...دست در دست تو چشم سوی خدا قدم به آسمان نهادم همانجایی که فرشته رفته بود...🌱آن کس که بدم گفت بدی سیرت اوست و آن کس که مرا گفت نکو خود نیکوست حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همون برون تراود که در اوست😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسمت چیه گلم سر چی ولت کرد

۱۷سال پیش بهم تجاوز شده بود.

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

لازم نیست این داستان رو واسه یه مرد ایرانی تعریف کنی 

به نظرم مشکلت رو حل کن و اصلا در موردش حرف نزن دیکه 

شما که مثصر نبودی گلم

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

آخی عزیزم شنیدم جوش میخوره

🌸🌺من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش🌺🌸       ⭐عبادت بجز خدمت خلق نیست⭐                        💝می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن💝                   
2740

وا چه آدم مزخرفی بود خاستگارت خب مگه تجاوز دست خود ادامه داداش من یکی رو می‌خواست و خیلی دوسش داشت بیماریش خانواده اش همچیش رو تحمل. کرد اما دختره بخاطر پول بهش خیانت کرد 

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد
لازم نیست این داستان رو واسه یه مرد ایرانی تعریف کنی  به نظرم مشکلت رو حل کن و اصلا در موردش ح ...

میترسم عمل کنم و طرفم متوجه بشه از اونطرف بهم تهمت بزنه

میترسم عمل کنم و طرفم متوجه بشه از اونطرف بهم تهمت بزنه

نه عزیزم متوجه نمیشه باید زودتر این کار رو میکردی 

بسپار به خدا اون ابروتو حفظ میکنه 

از کجا معلوم به اینا که میگی میپزیرن که تجاوز بوده و خواسته خودت نبوده

احتمال اینکه خونریزی نباشه یاده 

من خودم خونریزی نداشتم خانواده همسرم هم اصرار داشتن که برم برگه بگیرم من قبول نکردم وقتی اینطوری شد به همسرم گفتم حالا چیکار کنیم کفت دکتره تو مشاوره گفت بعضی ها اینطورن بعدش هم من متوجه شدم یه هو راش باز شد رفت داخل

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
وا چه آدم مزخرفی بود خاستگارت خب مگه تجاوز دست خود ادامه داداش من یکی رو می‌خواست و خیلی دوسش داشت ب ...

برادرتون چه مرد بامعرفتی هستن.

من هم شاغلم

هم درس خوندم

خانوادمم سطح بالان

ساکن منطقه مرفه نشین شهرمون هستم.

ولی نمیدونم چرا این بکارت لعنتی اینقدر مهمه.

متاسفم واقعا ...  خدا بزرگه جوری بهت نگاه کنه ک همونا حسرتتو بخورن ..🌹🤲

ممنون از دعای قشنگنت خوشگلم💖💖