2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انقد بهش فک میکنم که شاید در هفته سه چهار بار خوابشو میبینم

کاش راهی بود ک میتونستی باهاش حرف بزنی ، باور کن اون الان حس میکنه ک تو اینقدر ب فکرشی ، ازدواج نکرده ؟ ازش خبر داری کلا ؟

ب آرزو نرسیدیمو، دیر دانستیم... ک راه دورتر ازعمر آرزومند است..😔

قلبمو شکست صد تا ایراد الکی ازم در آورد که ناراحتم کنه در حالی خودش سر تا پا ایراد بود.....😞😞🖤💔

🥀خدایا الان بیشتر از هر زمانی نیاز دارم به آرامشی از جنس خودت بی نظیر؛یگانه؛بی همتا.....🥀
2731

زشته نمیتونم بگم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 
کاش راهی بود ک میتونستی باهاش حرف بزنی ، باور کن اون الان حس میکنه ک تو اینقدر ب فکرشی ، ازدواج نکرد ...

واسه تونستنش که میتونم باهاش حرف بزنم ولی چی بگم اخه؟ .. نه ازدواج نکرده خداروشکر ... خبرم دارم ازش

ولی خیلی سخته بعد از ۴سال اثبات کنم اون حرف شوخی بوده چطوری باور کنه ؟ میگه چرا نگفتی توی این ۴سال؟

و میترسم دست رد به سینم بزنه و من تا ابد نتونم سرپا شم 💔

2740
واسه تونستنش که میتونم باهاش حرف بزنم ولی چی بگم اخه؟ .. نه ازدواج نکرده خداروشکر ... خبرم دارم ازش ...

ی چیزی بگم

اگه واقعا عاشقشیو میدونی این پسر لیاقتشو داره

اگه بری جلو هیچ اشکالی نداره 

یا بهم میرسین

یا حداقلش بعدا حسرت نمیخوری

به امتحانش میرزه

بهش فک کن

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️
واسه تونستنش که میتونم باهاش حرف بزنم ولی چی بگم اخه؟ .. نه ازدواج نکرده خداروشکر ... خبرم دارم ازش ...

ای خدا . چرا من حس میکنم اونم ب فکر توعه و منتظره بری سراغش 🤔🤔 من اسکول شدم این وسط 🤭🤭🤭🤭

میدونی چیه ، من اگه جای شما بودم یه پیام بهش میدادم.  نه بعنوان برگشتن ، فقط ی توضیح کوچولو و خلاصه ک اون حرف یا کارم شوخی بوده و ...

الانم فقط بخاطر عذاب وجدانم پیام دادم و هیچ انتظاری هم ندارم 😐

نمیدونم ، من اگه بودم اینکارو ب هرقیمتی میکردم تا یه عمر حسرت ب دل نمونم 🙄

ب آرزو نرسیدیمو، دیر دانستیم... ک راه دورتر ازعمر آرزومند است..😔
خیلی مرد بوده یا ته دل دوستت نداشته

خیلی مرد بود ولی من دوسش نداشتم فقط یه حس ترحم داشتم بهش واقعا

واقعا خیلی رفت و اومد تا بابام راضی شه یادم نمیره چقد عجز و ناله میکرد ولی من نامردی کردم اخرش 

خب حقم داشتم ادم باید با عقلش تصمیم بگیره اون هیچیییی نداشت باباش یه خونه کاهگلی خرابه که اونم باید میرفتم پیش مادرش و خواهراش که همشون طلاق گرفتن خب سخته نتونستم قبولش کنم در صورتی که اگه من یه کلمه میگفتم میخامش بابام چیزی نمیگفت دیگه

2706