2737
2739
عنوان

کیا با خانواده شوهر قطع ارتباطند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2551 بازدید | 76 پست
هر دوش بده منم تنهام عزیزم

با خانواده خودت رفت وآمد کن،دوتا دوست خوب پیدا کن باهاشون ارتباط داشته باش، خانواده شوهر برای من جز خستگی و استرس و فرسودگی چیزی نزاشته، کلا رفت و آمد با افرادی که آرامشتو می گیرن حرامه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با خانواده خودت رفت وآمد کن،دوتا دوست خوب پیدا کن باهاشون ارتباط داشته باش، خانواده شوهر برای من جز ...

خانواده خودم هستن خدا رو شکر

ولی خانواده شوهر کاری باهام کردن که من نسبت به همه بدبین شدم

نمیتونم دوستی داشته باشم

بد کردن در حقم واقعا

این ازون گناه های ما تاخر هس که بدیشون تا عمری آدمو میسوزونه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2742
چه بد ک مادر اینجوری باشه.😮

من دفعات قبل که دعوا میشد هی شوهرمو تحریک میکردم بریم آشتی 

ولی اینبار دیگه گفتم وقتی فحشمون داده و ما باز پاشیم بریم

فک میکنه حق با خودش بوده و نمیفهمه ما بزرگی کردیم که رفتیم

منم دیگه هیچ پا پیش نذاشتم 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740

من هم خودم قطع رابطم هم شوهرم و بچه هام،حتی چند بار با تموم بزرگای فامیل اومدن حدود ۱۴ یا۱۵ نفری بودن که اومدن دم در خونمون آشتی کنون ولی درو به روشون باز نکردم حتی فقط نگاشون کردم و پرده رو کشیدم جوری که ببینن هستیم ولی درو باز نمیکنیم،خیلی بدجنسم میدونم🤣😂🤦🏻‍♀️

ولی بابت بی احترامی و بد دهنی وحرف گردونی و خیلی چیزای دیگه قطع رابطه کردیم و به آرامش رسیدیم ،جایی هم ببینیمشون اتفاقی انگار نه انگار که دیدیم حتی وقتی میافتن دنبالمون سلام و احوالپرسی میکنن جواب نمیدیم، اوایل  شاید آشتی میکردم ولی چون خیلیا رو دیدم که آشتی کردن و بخشیدن ولی انگاری که ارزش خودشون رو آوردن پایین و از قبل هم بدتر شده زندگیشون چون وقتی حریم و حرمت ها از بین بره دیگه درست نمیشه و بهتره دوری و دوستی بمونی تا خدایی نکرده به دادگاه و دعوا و کلانتری و طلاق و در بسیاری مواقع درگیری فیزیکی و ...بخواد بکشه بعدن؛البته نظر من اینه و الان خیلی آرامش بیشتری داریم.

این که شوهرت با دلت و عقلت و تصمیمت راه میاد خیلی خوبه...

من دیگه کم آوردم فامیلای همسرم بی نهایت صمیمی هستن انقدر که خیلی راحت جلوی هم دیگه صداهای زشت درمیارن تو کار هم دخالت میکنن هر چی سوال دارن ازت میپرسن یعنی به اسم رابطه نزدیک و صمیمیت دیگه چیزی به اسم حریم شخصی نذاشتن برای من بمونه ی سریاشون تو روت خوبن پشتت صد تا حرف میزنن از جمله خواهر شوهرم که فک میکردم واقعا با هم خوبیم اما متاسفانه ایشون دو رو از آب در اومدن ...تفاوت فرهنگی زیادی با خانواده همسرم دارم و همسرمم عاشق رفت و آمد با فامیلاشه باورتون میشه من با بچه ها عمه  مادرش و عمه های خودش و بچه هاشونم ارتباط نزدیک دارم چه برسه به خواهر مادرش...کلافه شدم از بس تو رفت و آمدم و مهمون و مهمونی بازیم خودمم تو شهر همسرم تنهام فامیل و دوستی ندارم شوهرمم ول نمیکنه روانم بهم می‌ریخته دیگه

هر کسی به اندازه ی خودش تو شرایط سخت بوده  تحمل آدمها متفاوته ولی من شخصا با دشمنمم هم قطع ارت ...

حتی اگه طرفت بابای خدابیامرزتوگورت روفحش بددددبده

حتی اگه ۲۰سال بهشون خوبی کنی حتی ازخانواده خودتم بیشترولی درمقابل بدی وبی انترامی ببینی

حتی اگه بهت بگن همه چیزتقصیرتویه درصورتی که حتی یک درصدم مقصرنبودی بخاطراینکه زورشون به بچه های خودشون که مقصراصلی هستن نمیرسه وچون تومظلومی این حرف روبه توبگن

حتی اگه دروغگو ودورو وخبرچین باشن

حتی اگه بین آدم خوب وبدهیچ فرقی براشون نباشه

حتی اگه اینقدربدی ازشون دیده باشی که الان ازصداشونم به هم بریزی

حتی اگه بخاطربدی های اوناافسردگی گرفته باشی

حتی اگه بخاطریکبارگوشی جواب ندادنت بگن این چون دوست نداره بریم خونش اینکارومیکنه

حتی اگه متوهم باشن وجتی خوبی توروبدی تعبیرکنن

وهزارتا حتی دیگه،،،

بازم قطع ارتباط نمیگنی؟؟

وخدایی که بشددددت کافیست❣

ما ۹ساله قطع رابطه کردیم،اوایل که قطع رابطه کردیم یادمه مادر شوهرم رو پروفایل تلگرامش گذاشته بود ۵ تا دختر و دوتا پسر دیگه دارم فکر میکنم یکی از پسرام مرده خدا بیامرزه حتی حلوا درست کرده بودن گرفته بودن دستشون دسته جمعی با خنده عکس گرفته بودن گذاشته بودن تلگرامشون،منم بردم به شوهرم نشون دادم اونم دیگه هیچوقت اسمشونو نیاورد،ولی خانواده شوهرم بعد از ۲ سال افتادن به معذرت خواهی و زنگ و پیش کشیدن بزرگترا و حتی رفتن دادگاه شکایت که حداقل بچه ها رو ببینیم ولی دستشون به هیچی بند نشد....

و خدا رو شکر خودشون،خودشونو از چشم شوهرم انداختن و راحت شدم تموم شد رفت.

2706