2752
2734
عنوان

کیا با خانواده شوهر قطع ارتباطند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2551 بازدید | 76 پست

من شوهرم میگه نریم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...

مطمئن باش اونا هم از ندیدن و نرفتن شما خیلی خوشحال هستن. فقط بخاطر پسرشونِ اگر در ظاهر نشون میدن مایل به رفتنت هستند.اگر تمایل به رفتن داری اول این خیال خام رو که بله نرفتی و تشنه ی دیدارتن از سر بیرون کن و مودبانه رفت و امد کن. هیچ کسی عاشق دختر مردم نیست که مثلا با نرفتن و ندیدنتون الان پریشون باشن.

سلام😊 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی جندوقت اشتی نکن قدرتو بدونن بعدم اگر اشتی کردی  بزار اونا بیان دیگه خونشون نرو   رفتیم م ...

من دوست ندارم بیان خونم همون سالی ۳ الی ۴ بار اصلا ادمی نیستم دوست داشته باشم بی دعوت برم یا بیاند ولی مهمونی گرفتمم کم نمیزارم

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
تو هیچ وقت نمیتونی درک کنی که اونا به چه درجه ایی از سختی رسیدن که قطع ارتباط کردن هیچ پسر و عروسی ...

هر کسی به اندازه ی خودش تو شرایط سخت بوده 

تحمل آدمها متفاوته ولی من شخصا با دشمنمم هم قطع ارتباط نمیکنم اصلا نمیتونممم

من دوست ندارم بیان خونم همون سالی ۳ الی ۴ بار اصلا ادمی نیستم دوست داشته باشم بی دعوت برم یا بیاند و ...

پس صمیمی نشو زیاد گولشونا نخور من ک قطع رابطه بودم راحت بودم

اگر باحرفم مخالفی واستارتر نیستی ریپ نزن منم حوصله کل کل ندارم فمیدی؟؟؟
بنظرم یکم ببخش مث قبل نشو... فقط واسه خودت میگما چون اینطوری اذیت میشی🥺 منم چن باری اذیتم کردن یکم ...

بدی من اینکه قبلناهم ناراحت میشوم از نیش و زبون و کارهاشون یک هفته ۱۰ روزی تو خودم بودم سراع نمیگرفتم تو خودم خودخوری میکردم بعدم گفتن یارو خودش قهر میکنه خودشم اشتی میکنه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدی من اینکه قبلناهم ناراحت میشوم از نیش و زبون و کارهاشون یک هفته ۱۰ روزی تو خودم بودم سراع نمیگرفت ...

پس بنظرم نرو بذار ببینن بی اونا هم زندگیت میچرخه

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
چه سعادتی😊 دست راستت رو سر ما بدبختا که ۲۴ ساعته میزبان خانواده شوهریم

هر دوش بده

منم تنهام عزیزم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

عزیزم اگه اینبار ازتون همسرتون خواستن بهش بگین:عزیزم من خیلی دوستت دارم و بخاطر آرامشت هرکاری میکنم.خیلی بهم سخت گذشت منی که خونواده تو دوس داشتم اونا نظرشون نسبت به من بد بودش و رفتارای بدی باهام داشتن.اما حالا که شما خوشحال میشین من باهاشون رابطه باشم چشم فقط بخاطر شما اینکارو میکنم اما یه شرط دارم.برای حفظ ارامش زندگیمون باید رابطه رو شما مدیریت کنید تا دوباره پشت سرم بد نگن و اگه خدای نکرده بازم رفتارهاشون تکرار بشه اینبار دیگه هرگز گذشت نمیکنم.

دوست عزیزم شما هم اگه رفتید سعی کنید زیاد صمیمی نشین و حد و مرزهارو رعایت کنید تا هم احترامتون حفظ بشه هم هردو در صلح باشید.

ما هم تقریبا قطعیم

ولی من با شما فرق میکنه قضیه ام

مادرشوهرم دو بار قهر کرد گذاشت رفت واسه طلاق.هر دو بار من و شوهرم و خواهرشوهدم و شوهرش نهایت محبت رو به هر دوتاشون کردیم که از خر شیطون پایین بیان و آبروی خودشونو و ما رو نبرن

ولی بازم کارو به بار سوم کشوندن احمقا

حالا برای بار سوم مادرشوهرم برگشته به شوهرم گفتم بسه دیگه هر چی عین ....فرض کردن ما رو.مگه ما بازیچه دست اوناییم؟

شوهرمم به پسر خوب بودن معروفه تو فامیل ولی اونم دیگه صبرش تموم شده

فقط مسئله اینجاس من الان حامله ام و احتمالا واسه زایمان دوباره خودشونو خوب نشون میدن ولی من تصمیم گرفتم زایمانو دندون رو جیگر بذارم ولی بعدش دیگه کات کنم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
 مادرشم نمیبینه سر نمیزنه بهش شوهرت عزیزم ؟

نه 

مادرش بی غیرت تر ازین حرفاس که دلش تنگ بشه

شوهرم هم گذاشتش کنار

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
تو هیچ وقت نمیتونی درک کنی که اونا به چه درجه ایی از سختی رسیدن که قطع ارتباط کردن هیچ پسر و عروسی ...

👌👌👌👌👌