2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره 

کلا زندگیم یه چی دیگه شده بعد ۳۰ سالگی 

اصلا خیلی چیزا برام بی اهمیت شدن

فقط از زندگی سلامتی  اهداف خودم میخوام

دیگه مثل قدیم برا چیزای الکی نه حسرت میخورم نه چیزی 

از نبود بقیه هم در کنارم نمیترسم

چون اینو فهمیدم اگه هزار نفر هم کنارت باشن 

فقط خودت واسه خودت میدونی 

حتی بچه 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

نه من نمیدونم چی میخوام سردرگمم دهه بیست زندگیم نفهمیدم چی شد الانم نه ازدواجی نه کاری نه بچه ای نمیدونم چرا نمیمیرم خانوادم راحت بشن زودتر 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2738
نه من نمیدونم چی میخوام سردرگمم دهه بیست زندگیم نفهمیدم چی شد الانم نه ازدواجی نه کاری نه بچه ای نمی ...

شب تو دعاهام ویژه دعات کردم ❣️ حالتو میفهمم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
چقد خوب افرین چه پخته...اهدافت چیا هستن؟

بیشتر کاری هست گلم 

میخوام دیگه تا ۴۰ حداقل تو کار خیلی موفق شده باشم 

و به یه اوجی رسیده باشه

بعد از اون کم کم یکم برم تفریح و این چیزا

ازدواج هم نمیدونم اونو براش برنامه ندارم 

بیشتر گذاشتم به حساب زمان

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم