2737
2734
عنوان

کسی تجربه‌ی مرگ پت داره؟ حالم خیلی بده تورو خدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 71 پست
نمیدونم بخدا نمیدونم یهو دیدم داره جیغ میزنه! رفتم پیشش دیدم نفسش بالا نمیاد هیچی هم تو گلوش نبود ...

مطمعنی چیزی نخورده؟مگ‌میشه الکی اخه 

عزیزم اروم باش 

من دوسال پیش سگم و دزدیدن ازم میفهمم چی میگی سگم ۵ سالش بود دیگ ام پیدا نشد ولی باکسش هنوز تو اتاقمونه پ‌درکت میکنم 

وفتی ی موجود زنده رو میاری باید تحملتم ببری بالا دیک

گیانم دخترم❤️ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭 من دیگه غلط کنم حیوون بگیرم گردنم قفل شده همه بدنم لمسه

درکت میکنم کامل 

آره به نظرم اشتباهه چون آدم بدجور وابسته میشه

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
2742
2738
تو این خرابشده ای که هستم ساعت ۱۱_۱۲ شب قبرستون میشه همه جا اسنپ زدم هیچی نیومد😭

اژانس زنگ بزن

هیچکس خونتون نیست؟

همسایه ای چیزی🥺🥺🥺

من فقط به خاطر همیناس که میترسم از پت گرفتن🥺🥺

خدانور لجه ای🥺🩶💫
میگن باید مراقب خودت باشی دیگه ممکنه شومیش به آدم بگیره منو که گرفت لمشب یه درگیری اساسی برام پیش او ...

منم امشبم اصلا خوب نبود 

کارم خوب پیش نمیرفت عجیب بود

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

خواهرم عروس هلندیشو حموم کرد طفلی انگار اب سرد بوده سنکوب کرد خواهرم اینقدرررر خودشو زد که نگو . سریع بردیم دامپزشکی تایید کرد که مرده . اوردیمش خونه با باد ملایم سشوار گرمش کردیم در کنال ناباوری جون گرفت . فرداش شد همون جیغ جیغویی که بود . دقیقا دو سال از اون روز میگذره هنوز سالم و سرحاله

2706