2737
2739
عنوان

خببب، این دفعه نوبت نوستالژی دهه ۶۰ و ۷۰ عه. 😋🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 49468 بازدید | 2238 پست
برنامه کودکان رو یک به یک میگم ۱ سمندون ،۲ خونه مادر بزرگه ،۳ الستون ولستون، برنامه های کارتونی حنا ...

همه کارتونای دهه شصتی رو گفتی با احساس ترین هاشو نگفتی: سارا کورو _ دختری به نام نل _ مهاجران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس برگردون های بهروز خالی بند و سارا 😂😂

لوا شک بازیگراهم اومده بود ،یع مدل پفک بود پشتشو خراش می دادی ومی نوشت جایزه ویه  پفک کوچک هدیه می گرفتگی یاداخل پفکا جایزه می زاشتن وپول پفک درمی اومداکثرا هم پول داخلشون بود،شانسی ها مثلا سک سک هزارتومن بود ولی اندازه ده هزارتومن جایزه توش بود،یااون مقواهای بزرگ که پره دایره های کوچک بود وتو یکی رو انتخاب می کردی ومی گفت جایزت چیه اکثرا بادکنک بود البت

«اللهم عجل لولیک الفرج»
2728
آخی عزیزم چه شرایط سختی. به ازدواج اجباری فکر نکردی

منظورت برا فرار از وضعیت خونه س؟ 

میدونم ک یه ازدواج بد یا اجباری میتونه منو از چاله ب چاه بندازه. اما میدونم ک ادامه زندگی تو این خونه هم ارامش برام نداره. مخصوصا ک تو خونه دعوا هم زیاده متاسفانه. 

وقتی شرایطت تو خونه مزخرفه، وقتی از پدر مادرت محبت درستی ندیدی، ممکنه زود و الکی عاشق بشی، تا هر کی یکم بهت محبت کرد احساس کنی باید بدوی دنبالش یا کاری کنی ک بتونی باهاش ازدواج کنی. من اینطوری شده بودم. عین گداها دنبال جلب محبت یه پسر افتاده بودم. 😵‍💫 خداروشکر الان یکم ب خودم اومدم.

متاسفانه چون تو خونه زیاد محبت نبوده، از هر محبت کوچیکی از سمت یه پسر دلم میلرزید. و ممکن بود دیگ بدیای طرفو نبینم. البته الان دارم سعی میکنم دیگ اینجوری نباشم و واقع بین تر باشم.

کاش اون پدری ک یه عمر سعی کرد مارو از پسرا قایم کنه، میفهمید ک محبت نکردنش ب دخترش باعث میشه اون دختر بیشتر ب سمت پسرا کشیده بشه و محبت گدایی کنه و ممکنه تو هر اشتباهی بیفته. 

میدونی متاسفانه برا پدر مادر شدن هیچ صلاحیتی نیاز نیس و هر کی اراده کنه بچه میاره. 🥲

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2738
وااای جومونگ که کل نسل ها خاطره دارن باهاش

بس ک تکرار شده🤣

جومونگ، مردی برای تمام فصول 😂😂😂😂

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
منظورت برا فرار از وضعیت خونه س؟  میدونم ک یه ازدواج بد میتونه منو از چاله ب چاه بندازه. اما م ...

عزیزم درکت می کنم شرایط منم شبیه توبودهرروز شاهددعوای پدرومادرم بودم. بااین تفاوت که من به کل از مردا وازدواج زده شدم از هیچ مردی هم خوشم نمیاد

«اللهم عجل لولیک الفرج»
عزیزم درکت می کنم شرایط منم شبیه توبودهرروز شاهددعوای پدرومادرم بودم. بااین تفاوت که من به کل از مرد ...

عزیزم 🫂 خدا میدونه من چقد از خونه بدم میاد. وقتی کنار همکارام هستم همه میگن میخندن. من خودم خیلی شوخم با اکثر همکارا شوخی میکنم. وقتی خنده شوخیارو سر کار میبینم، به خودم میگم خنده و شوخی وشادی وجود داره، مردم اینجوری هستن، پس چرا تو خونه ما همیشه دعوا و غم بوده. چرا اخرین باری که همه مون با هم خندیدیم رو اصلا یادم نیست. من انقد روحیه شوخ دارم، سرکار انقد شوخی میکنم و میخندم، شاید هیشکی باورش نشه چقد غصه و گرفتاری دارم.  🥲

2706