2726

نوستالژی دهه هشتادو دیدیم. 

حالا نوبت دهه ۶۰ و ۷۰ هه.  😁

برنامه بستنی ها ، من شیش سالم بود 🥲🥲

کارتون وایکینگ ها که پسره خیلی عاقل بود، باباش ایده هاشو میکرد به نام خودش 😂

شب بخیر کوچولو رادیو، گنجشک لالا مهتاب لالا ،😭

اون آرم برنامه کودک، ساعته خندان بود عقربه ش میچرخید و .. 🥲

شمام بگید 😍

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

بچه ها شما ساعت برنارد رو یادتون میاد که زمان می ایستاد؟؟ 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یخمک ها ک مزه شکر میداد 😂 نصف میکردیم نصفشو می‌خوردیم نصفشو میذاشتیم جا یخی 🥲😂

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
بچه ها شما ساعت برنارد رو یادتون میاد که زمان می ایستاد؟؟ 

اره من آرزو داشتم ازون ساعتا داشته باشم 😂😂

اسم پسره ویکی  بود یادش بخیر

ارهههه. تا ایده میداد باباش میگف اتفاقا منم میخاستم همینو بگم 😂😂😂

2706