2737
2739
عنوان

خببب، این دفعه نوبت نوستالژی دهه ۶۰ و ۷۰ عه. 😋🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 49472 بازدید | 2238 پست
خانم خامنه با برنامه هاش هنوزم هس تو تلویزیون ولی نه برنامه کودک 

جدی؟ کدوم برنامه س؟ یمدتم یه برنامه جالبی بود ب اسم بچه های دیروز اونجام بود 

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دونه دونه ر.یده میشه توی نوستالژیام 😭

ب دایی سوباسا هم فک کن 😂😂

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
وای وای من عاااااااشقش بودم 🤗🤗🤗🤗🤗

من هم خییییلی.

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2738
خاله شادونه ، عمو پورنگ با امیر محمد که خیلیییی کوچولو و بامزه بود اون موقع   جومونگ 😂

امیر محمد دیگ الان وقت زنشه 😂😂

جدی؟ کدوم برنامه س؟ یمدتم یه برنامه جالبی بود ب اسم بچه های دیروز اونجام بود 

تو شبکه نسیم بود جدیدا تلویزیون نمیبینم ولی یه بار اتفاقی زدم شبکه نسیم برنامه چهل تیکه بود فک کنم دیدمش

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد ...