2733
2739
عنوان

خببب، این دفعه نوبت نوستالژی دهه ۶۰ و ۷۰ عه. 😋🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 49472 بازدید | 2238 پست

وای وقتی یه چیری گم میکرد برمیگشت پیداش میکرد. یادش بخیر

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گربه سگ اخرم نفهمیدم از کجا میرینن 😂😂

وای من عاشق اونا بودم. نقاشی شونم کشیدم برا عمه م 😂😂

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
کارتون دوقلوهای افسانه ای یادتونه دختره موهاش چه برقی میزد هی میرفتم جلو اینه ببینم مال منم اونطوریه ...

اونا رل بودن ایران میگفت دو قلو 🐲

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
2738
اونا رل بودن ایران میگفت دو قلو 🐲

وای ینی فک کن چقد ما ساده بودیم نمی‌فهمیدیم دختر بور با پسر مشکی نمیتونن دوقلو باشن 😂😂😂🔪

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
اون بستنی توپی که درش زی زی گولو بود رو کسی یادشه؟

بستنی توپییییی 😭😭😭❤️