2737
2734

سلام خانوما من از ۴ هفتگی لک بینی دارم تا امروز که ۶ هفته و ۳ روزمه شیاف هم استفاده میکنم تاثیری نداره سونو هم همون ۴ هفته رفتم گفتن فعلا در حد یه ساک خیلی کوچولوعه هیچی نمیشه درموردش گفت الان وایسادم ۸ هفته بشم بعد برم سونو کسی مثل من بوده که اینطوری لک داشته باشه و بچش مشکلی نداشته باشه؟

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من، تو همین نینی سایت یه خانمی بود لک بینی داشت بعد به خاطر دارویی که غلظت خون داشت دکتر داده بود افتاد به خونریزی مثل پریودی. الان حالش خداروشکر خوبه فقط باید استراحت کنی 

نقاش و معمار و خیاطم... سوالی بود درخدمتم.خدا جوووون بابت این استعداد ازت ممنونم  
2731

استراحتتو خیلی زیاد کن عزیزم

پله ممنوع

دسشویی فرنگی استفاده کن

دراز میکشی زیر پات یه بالشت بذار یکم شیب دار بشه بدنت

سونو واژینال اصلا انجام نده

انشالا صحیح و سالم بغل بگیری نی نیتو❤

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
ببین عزیزم تو ماه اول و دوم بارداری طبیعیه  اینو دکتر بهم گفت خصوصا اگه تو زمان پریودی هر ماهت ...

شیاف دو بسته نوشته بود هر بسته ده تاست فرتیژست هست اسمش ولی ۱۳ تا شو تا حالا استفاده کردم تاثیری نداشته

اره‌ من شنیدم بعضا بین جفت و بچه خون هست اون لک بینی از اونه و به بچه ربط نداره

۴ هفتگی سونو واژینال رفتم این لکه خون تو سونو دیده نمیشه یعنی؟

2740
شیاف دو بسته نوشته بود هر بسته ده تاست فرتیژست هست اسمش ولی ۱۳ تا شو تا حالا استفاده کردم تاثیری ندا ...

ازمن میشنوی پیش یه دکتر خوب دیگه هم برو 

منم این مشکلو داشتم پیش سه چهارتا دکتر رفتم تا دردمو فهمیدن 

آخرشم یه دکتر بهم دوز بالاتر شیاف داد گفت روزی دوتا بذار و گذاشتم خوب شد 

تو هم پیش یه دکتر بهتر از اینی که رفتی برو

من از اولش لکه بینی دارم مامانمم سر بارداری هاش داشته  ولی دکترم میگه مشکل خاصی نداری  

من بارداری دوممه تو بارداری اولم اصلا ندیدم همچین چیزی یکی هم که با جلوگیری طبیعی باردار شدم با خودم میگم نکنه پوچ باشه😓

ازمن میشنوی پیش یه دکتر خوب دیگه هم برو  منم این مشکلو داشتم پیش سه چهارتا دکتر رفتم تا دردمو ...

ب نظرتون وایسم دوهفته هم تا سونو خوب نشون بده بعد جوابشو ببرم پیش دکتر دیگه یا امروز فردا برم؟