2733
2739
عنوان

دوستانی که سابقه بارداری دارن میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
هماتوم میگن فکر کنم  اونم هیچی نگفت بهم یه ذره هم خنگ میزد البته😑

اره افرین هماتوم

اما اگه نگرانی یه سونو برو یا اینکه با دکتر مشورت کن دوز شیافت رو ببره بااالا،شیافت مقعدیه یا واژینال؟

خدایا شکرت🥰پسر کوچولومو سالم بهم بخشیدی شکرت شکرت
استراحتتو خیلی زیاد کن عزیزم پله ممنوع دسشویی فرنگی استفاده کن دراز میکشی زیر پات یه بالشت بذار ی ...

وااای استراحت کردن برام انگار مرگ میاد خیلی سختمه همش میام استراحت کنم کارام یادم میفته استراحتم میکنم آرامش ندارم لامصب😶🤭 قربون شما دعام کنین ممنون میشم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟

منم از ۴ هفتگی لکه بینی دلشتم ولی تو سونو مشخص نشد البته سونوی ۵ هفته هماتوم رو تشخیص داد!!!ولی بعد از تعطیلات سونو بده اگر لکه بینیه فقط سونوی وازینال بده اما خون ریزی نه!!چون این هفته قلب تشکیل شده!!خود من سابقه ۶ تا بارداری همراه با لکه بینی تا خونریزی شدید داشتم

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین..............التماس دعا😔😔😔😔
2740
اره افرین هماتوم اما اگه نگرانی یه سونو برو یا اینکه با دکتر مشورت کن دوز شیافت رو ببره بااالا،شیاف ...

هر دو میشه ولی من مقعدی استفاده میکنم فرتیژست ۴۰۰

ممکنه پوچ باشه و با شیاف کار خودتوسخت کنی!!!و علت لکه بینیت پوچی باشه نه هماتوم!!!

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین..............التماس دعا😔😔😔😔
منم از ۴ هفتگی لکه بینی دلشتم ولی تو سونو مشخص نشد البته سونوی ۵ هفته هماتوم رو تشخیص داد!!!ولی بعد ...

۶ تا رو هم دارید خدا حفظشون کنه..هفته ی ۴ که رفتم سونوی واژینال انجام داد ولی فقط گفت یه ساک کوچولو در حد یه عدسه

ممکنه پوچ باشه و با شیاف کار خودتوسخت کنی!!!و علت لکه بینیت پوچی باشه نه هماتوم!!!

دقیقا واسه همین یه مدت شیافو استفاده نکردم دوباره گفتم اگه سالم باشه چی کاملا بلاتکلیفم

۶ تا رو هم دارید خدا حفظشون کنه..هفته ی ۴ که رفتم سونوی واژینال انجام داد ولی فقط گفت یه ساک کوچولو ...

نه عزیزم ۴ تاش سقط شدن الانم ناخواسته باردارم!!!سونوی ۴ هفته من از روی شکم بود و اندازشم خوب بود

2706