2737
2734
عنوان

وقتی فهمیدین عاشق شدین✨️

247 بازدید | 29 پست

چه حسایی داشتین

من وقتی میبینمش قلبم تند تند میزنه

سوالایی که ازم میپرسه که بعدا یادم نمیاد چی جوابشو دادم انقدر که اون لحظه فقط به اون فکر میکنم

وقتی اسممو صدا میکنه دلم هری میریزه ولی خودش نمیدونه چه بلایی داره سر من میاره🤦🏻‍♀️

دستام یخ میکنه یه بار که داشت از یه جایی ردم میکرد و دستمو گرفته بود گفت چرا انقدر یخی

نمیدونستم بگم همش بخاطر توعه🥲

شما  چه علائمی داشتین

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا نمیخوام قبول کنم

من دو سه سال تو مرحله انکار بودم😂😂

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2728
والا ما اینارو فق تو رمان ها و فیلم ها دیدیم

این حسا رو ؟

اگه واقعا عاشق شی حداقل یکی از علامتا رو باید داشته باشی

تو یه تاپیک دیگه هم گفتم😁

ذوق خیلی زیادی داری

استرس داری

وقتی باهاشی حالت خیلی خوبه و انگار یه آدم دیگه ای 

خجالت میکشی یکم

از اینکه لمست کنه و لمسش کنی لذت میبری

دلت میخواد خیلی بیشتر باهاش وقت بگذرونی

خیلی واست جذابه ،ساده ترین کاراش واست دوست داشتنیه

هیچکس باهاش قابل مقایسه نیست 

فقر فساد گرونی،میریم تا سرنگونی،مرگ بر دیکتاتور
تو یه تاپیک دیگه هم گفتم😁 ذوق خیلی زیادی داری استرس داری وقتی باهاشی حالت خیلی خوبه و انگار یه آ ...

اینکه ساده ترین کاراش واست دوست داشتنیه رو قبول دارم 

من حتی علایقشو به کوچکترین چیزا میدونم حیف🥲

2740

من پنج ساله این جوری هستم... 

وقتی براش گریه کردم فهمیدم چقدر عاشقشم... اولین بار اون موقع بود

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ن تنها عاشق نیسم بلکه کسی هم عاشقم نیس 😊

کسی عاشق منم نیست😂

من پنج ساله این جوری هستم...  وقتی براش گریه کردم فهمیدم چقدر عاشقشم... اولین بار اون موقع بود

منم ۶ ساله عاشقشم چند سال اول قبول نداشتم دوستش دارم

تا اینکه یه بار چون ندیده بودمش یه مدت گریه کردم و دلتنگش بودم و فهنیدم واقعا عاشقشم

من پنج ساله این جوری هستم...  وقتی براش گریه کردم فهمیدم چقدر عاشقشم... اولین بار اون موقع بود

وقتی براش گریه کردم ترسید بیشتر از این وابسته شم .. به خواهش و التماس هام گوش نداد رف :)

حداقل کسی که عاشقش هستی میبینی :)

کاش نمیدیدم

فقط دارم عذاب میکشم با این عشق که خبر نداره

2706