2737
2734

اصلا ربطی به قوی یا ضعیف بودن نداره از بی قانوتیه که از همه طرف ماشین میاد و به عابر توجه نمیشه،اصلا مشکل از شما نیست اصصصصلا برای هر کسی ممکنه پیش بیاد.من حتی تو خیابونای یه طرفه هم دو طرفو مییپام 

شاید باورت نشه ولی من نزدیک بود تصادف کنم از اون موقع فوبیا گرفتم نمیتونم از هیچ خیابونی که راهنما ی ...

خدا نکنه ‌ . تاپیکمو بخون ... سعی کن کم کم حلش کنی 

از کمترین شروع کن میتونی . خیابون کوچیک تا بزرگتر 

اما پله پله 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبر میکنم یکی بخواد رد بشه من نامحسوس چند قدم اون طرف تر باهاش حرکت میکنم   تازه  اگر خیابون دو طرفه باشه نرسیده به  وسط خیابون  از پشت سرش میرم اونطرفش که بازم اون سپر باشه  

این روشم تو نوجوانی بود بیشتر الان دیگه نه خودم میتونم بیشتر مواقع

من منتظر میمونم ماشینا که رد میشن تا میبینم ماشین یکم فالش باهام زیاده سریع رد میشم

شب یه کم سخته . من تو روز بهترم ولی شب فعلا نه . .. باید حلش کنم کم کم 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2742
خیلی شلوغ بود . از چهار پنج طرف اومدن دیگه کلافه شدم و منتظر شدم یکی پیدا شه برم باهاش اونطرف

اسی جان اخه چجوری از ۴-۵طرف میشه ماشین بیاد؟

مشهدی هستی؟

از کدوم منطقه مشهد می خواستی رد شی؟

خدا نکنه ‌ . تاپیکمو بخون ... سعی کن کم کم حلش کنی  از کمترین شروع کن میتونی . خیابون کو ...

متاسفانه نمیشه چون دوبار این اتفاق افتاده یبار واقعا انگار یه فرشته ای چیزی نجاتم داد هنوزم باورم نمیشه زنده ام

کمتر از 10 سانت شاید فاصله داشتم با ماشین تو اتوبان

نمیتونم از ذهنم ببرم

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️
یعنی از روی اون بریم ، ماشین ها باید وایسن قبلش و آروم بیان ؟

اینجا که اروپا نیست یا کشورای عربی   ماشین مراقبت باشه  اینجا خودت باید حواست باشه. مشکل از تو‌نیست فرهنگ رانندگی پایینه 

اصلا ربطی به قوی یا ضعیف بودن نداره از بی قانوتیه که از همه طرف ماشین میاد و به عابر توجه نمیشه،اصلا ...

ممنون از حرفتون که حالمو خوب کرد ، که من میتونم اما شرایط هنه چی مناسب نیست

2740
صبر میکنم یکی بخواد رد بشه من نامحسوس چند قدم اون طرف تر باهاش حرکت میکنم   تازه  اگر خی ...

😅😅

آفرین گشت نامحسوس 

اسی جان اخه چجوری از ۴-۵طرف میشه ماشین بیاد؟ مشهدی هستی؟ از کدوم منطقه مشهد می خواستی رد شی؟

نه قم . یه بلوار هست که از دو سه طرف میومد و میرفت ماشین 

شب هم بود بدتر

اصلا ماشین میرفت مثلل چراغش خانوش بود یا موتوریا همینجور 

😖😖

منم خیلی با احتیاط رد میشم،من می ترسم از عرص کوچه رد بشم ،خیابون که دیگه جای خود داره

راننده ها خیلی بد رانندگی میکنند ،اصلا به عابر رحم نمیکنند، همه جا ترافیکه شلوغه گرمه راننده ها اصلا حوصله ندارند 

متاسفانه نمیشه چون دوبار این اتفاق افتاده یبار واقعا انگار یه فرشته ای چیزی نجاتم داد هنوزم باورم نم ...

باید بهش غلبه کنی 

لطفا قوی شو . تو میتونیاااا 

به خودت فرصت بده خواهشا 

اینجا که اروپا نیست یا کشورای عربی   ماشین مراقبت باشه  اینجا خودت باید حواست باشه. مشکل ا ...

درسته . ممنون که امید میدین با حرفاتون

منم خیلی با احتیاط رد میشم،من می ترسم از عرص کوچه رد بشم ،خیابون که دیگه جای خود داره راننده ها خیل ...

متاسفانه . شب که باشه که شدت شلوغی بیشتز و به چشم ما کمتر میان رد شدناشونو . هر جور میخوان میرن و میان 

نه قم . یه بلوار هست که از دو سه طرف میومد و میرفت ماشین  شب هم بود بدتر اصلا ماشین ...

یه بار اومدم قم.

اره خیابوناش خیلی شلوغه.

ولی سعی کن وقتی میخوای رد شی جایی رو انتخاب کنی که حتی الامکان از چهار راه های بدون چراغ قرمز یا ۳راه های بدون چراغ  و کوچه های فرعی و....دور باشه.

2706