2733
2734
درسته جانم  کاش تعداد پل ها رو اضافه کن پله اش برقی باشه

زنده باشی . بله نیست زیاد 

مخصوصا مناطق پایین شهر نیست 

یکی نزدیک حرم بود اون رو هم برداشتن بخاطر مترو و چند تا بالا شهر هست بدون برق 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
زنده باشی . بله نیست زیاد  مخصوصا مناطق پایین شهر نیست  یکی نزدیک حرم بود اون ر ...

سلامت باشی 

ان شاء الله مشکلت حل بشه 

بدون استرس از خیابان رد بشی 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ممنون . انشالله  لطفا دعام کنید گلی 🌺😘

حتما عزیزم موفق باشی 😍💝

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
سلامت باشی  ان شاء الله مشکلت حل بشه  بدون استرس از خیابان رد بشی

ممنون . زنده باشین 

خدا سرانجام شادی و سلامتی برای همه  و من کوچکترین قرار بده

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2731
حتما عزیزم موفق باشی 😍💝

ممنونم . همچنین سالم باشین 

ممنونم . همچنین سالم باشین 

😍😍😘😘😘

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

پل هوایی.اگه میبینی خیلی سرعت زیادی ندارن رد شو خودشون رعایت میکنن

اندوهت را بتکان،جهان منتظرت نمی ماند تا حالت خوب شود🌿💛 ️ادم سه حرفه ولی ادم بودن خیلی حرفع♱️ شادی کردن جرم است،ولی دزدی کردن،اختلاس کردن،ناعدالتی،جرم نیست!!!!!!!نی نی یار خداوکیلی از تعلیق کردن من چقدرگیرت میات خداروکولت🥲
درست میگین ... هر جا میرفتم نمی دونستم کجا رو نگاه کنم  و این اذیتم کرد

ببین من دستمو میگیرم جلوی ماشینا به معنای ایست وایسمیسن میرم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

من سال ۱۴۰۰ از خیابون رد شدم اصلا چراغ قرمز بود نباید ماشین میومد ی خانومه زد بهم و فرار کرد 

تا مدت ها فوبیا رد شدن از خیابون رو داشتم 

به خودت مسلط باش  به اطرافت نگاه کن و رد شو 

در من هست هزار من، گر بشکند یک من زاده  
پل هوایی.اگه میبینی خیلی سرعت زیادی ندارن رد شو خودشون رعایت میکنن

خیلی شلوغ بود . از چهار پنج طرف اومدن

دیگه کلافه شدم و منتظر شدم یکی پیدا شه برم باهاش اونطرف

2706