2737
2734
عنوان

خانمایی مذهبی بیاین یک لحطه

291 بازدید | 36 پست

خانما چکار کنیم خونع هامون پربرکت بشه؟

حالا درسته گرونی  واقعا کمر شکنع ،ولی دیدین بعصیا خونه شون انگار پربرکته ،کم نمیارن هیچوقت

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تاثیر پرداخت خمس و سال خمسی رو دیدم خیلی توی زندگیمون اثر داشت. فوق العاده برکت اومد به مالمون

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740

گنجشکای ک رو بالکن می اومدن غذا میدادم... هر پولی ک ب حساب بیاد از حقوق گرفته تا یارانه یک درصد اش رو ب نیت امام زمان میدادم ب مستحق... سوره ذاریات باعث افزایش روزیه

بزرگوار خواهش میکنم لایک نکن. لطفا وقتی به کسی  تو نی نی سایت راهکار میدید برای زندگیش، حواستون ، ب کلمه کلمه جمله هاتون باشه چون توشه میشه برای اخرتتون. زبان ۵ سانت گوشته ولی هفتاد گناه رو یک تنه  میتونه انجام بده پس حواستون ب زبونتون باشه

من خودم زیاد مذهبی نیستم چادری اینا نیستم ولی تو خونه ی ما هممون نماز میخونیم اعتقادم داریم که همین نماز روزی آوره خونمونه بابام همیشه میگه پر برکت بودن خونه ی من به خاطر نماز و سه تا دخترام هستش و اینکه همیشه شکر میکنیم هیچ وقت از خدا سعی میکنیم استغفرالله گله نکنیم

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍
من تاثیر پرداخت خمس و سال خمسی رو دیدم خیلی توی زندگیمون اثر داشت. فوق العاده برکت اومد به مالمون

خمس هم میدیم ...

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.