2733
2734
عنوان

خانمایی مذهبی بیاین یک لحطه

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 36 پست
نماز صبحم چندین ساله که قصا میشه .خیلی از این بابت هم عداب وجدان دارم

میگن سه چیز باعث میشه که نماز صبح قضا بشه :

گناه و معصیت 

پرخوری 

کمبود خواب 

ضمن اینکه اگر برای نماز ظهر و نماز مغرب، همیشه خودتون رو ملزم و مقید کنید که اول وقت و مقبول انجام بشه، خوده خدا کمک می کنه که انشاءالله بزودی وضعیت نماز صبح تون هم اوکی بشه. 

التماس دعا عزیزم. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
میگن سه چیز باعث میشه که نماز صبح قضا بشه : گناه و معصیت  پرخوری  کمبود خواب  ...

نماز ظهر و معرب معمولا اول وقت هست ...

سه تا بچع شیر به شیر و کوچیک دارم که خوب وقت و انرزی زیادی ازم میبرن و خسته میشم .تازه کمی بزرگتر شدن ...خدا کمکم کنه  بتونم به موقع بیدار شم .چند هفته دیگع دخترم به تکلیف میرسه میخوام الگوی خوبی براش باشم

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نماز ظهر و معرب معمولا اول وقت هست ... سه تا بچع شیر به شیر و کوچیک دارم که خوب وقت و انرزی زیادی ا ...

انشاءالله که به حق امام زمان علیه السلام موفق باشی و مشکلاتت حل بشه و فرزندان عزیزت در راه خدا تربیت بشن و خدمت کنن. 

به نظرم سعی کن بچه ها رو هر جور هست عادتشون بدی شب ها زود بخوابند. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
انشاءالله که به حق امام زمان علیه السلام موفق باشی و مشکلاتت حل بشه و فرزندان عزیزت در راه خدا تربیت ...

مشکل خودمم😪هرچقدرم زود بخوابم بازم نمازم قضا میشه ...الانم که خوابم بهم ریخته ...شبا دیر خوابم میبره .صبحم بعد قصا شدن نماز بیدار میشم .بعد طهر  هم نمی خوابم.. ولی بازم شبا دیر خوابم میبره .هورمونام بهم ریخته انگار .

ممنون از دعای خیر تون❤❤❤

انشالله همیشه خیر و خوبی سر راه تون قرار بگیره❤

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
2731
خب قضا شو بخون ما هم هتیشه قضا میشه ولی خدا واسه همه چی راهی برامون نشون دادا

قضا شو که میخونم عزیزم ...مگه میشه نخونم...ولی بازم عذاب وجدان دارم

قضا شو که میخونم عزیزم ...مگه میشه نخونم...ولی بازم عذاب وجدان دارم

عذاب وجدان و که همه داریم ولی اینم یادمون نره که خدا خیلی مهربونه 

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍