2737
2734

دوم خرداد پریود شدم هفتم تموم شد چند دیقه پیش دیدم دل درد دارم متوجه شدم بازم خونریزی کردم خیلی میترسم کسی میدونه علت چیه؟ مجرد هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگران باش و نباش!

این نشانه کیست و پارکی کیست هست.

من دکتر نیستم، همچین اتفاقی برای من افتاده بود، راه دور هم بودم، بسیار هم نگران. سونوگرافی دادم، تشخیص کیست تخمدان دادن. ۳ ماه درمان دارویی کردم جواب نداد، جراحی کردم.

اصولا با قرص حل میشه. الان خیلی دخترای جوون مبتلا میشن، نمیدونم بابت غذامونِ، بابت آب و هواست. نمیدونم بابت چیه

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
اختلالات هورمونی ،باید بری دکتر برات آزمایش و سونو گرافی بنویسه.

ینی طبیعیه خطرناک نیست من یه کیست 5سانت و نیمی داشتم تازه رفته ممکنه به اون مربوط باشه؟ 

2738
نگران باش و نباش! این نشانه کیست و پارکی کیست هست. من دکتر نیستم، همچین اتفاقی برای من افتاده بود، ...

منم کیست تخمدان سمت چپ داشتم 5سانت و نیم بهم دارو داد سونو بعدی گفت رفع شده کیستمم از همون نوع خونریزی کننده بود نمیدونم چرا الآن اینجوری شدم

منم کیست تخمدان سمت چپ داشتم 5سانت و نیم بهم دارو داد سونو بعدی گفت رفع شده کیستمم از همون نوع خونری ...

برای منم تو سونوگرافی ۴ تا کیست کوچیک بود که با ۳ دوره قرص حل نشد، سر جراحی تازه فهمیدن به کیست بزرگ حفره دار هست، اصلا دکتر منو رها کرد تا جواب نمونه برداری بیاد اگه جواب خوب نبود میخواستن بخشی از رحمم رو بردارن.

نمیخوام بترسید، اصلا جای ترس نداره، فقط میخوام بگم که تو سونوگرافی احتمال اشتباه هست. شاید رفع نشده، به هرحال باید پیگیر باشید، امید بخدا، این مشکلات قابل درمانِ!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
برای منم تو سونوگرافی ۴ تا کیست کوچیک بثد که با ۳ دوره قرص حل نشد، سر جراحی تازه فهمیدم به کیست بزرگ ...

پس دوباره میرم سونو پیش یه دکتر ماهرتر ببینم چی میشه مرسی عزیز دلم بابت وقتی که گزاشتی💖💖

2706