2752
2734

بلوکه هم میکنه مبلغ رو؟

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۵۰ میلیون  سه ماه تو حساب باشه بعد وام ۵۰ تومنی بازپرداخت ۱۲ ماهه فعال میشه بعد ۴۵ روز ۵۰ تومن ...

چه مبلغی باید ۳ماه  تو حساب بمونه  ک وام بهت تعلق بگیره

مثلا بلو باید معدل حساب ۳ماهت  ۳تومن باشه  ک ده تومن بهت تعلق بگیره بازپرداخت ۶ماهه

2731
۵۰ میلیون  سه ماه تو حساب باشه بعد وام ۵۰ تومنی بازپرداخت ۱۲ ماهه فعال میشه بعد ۴۵ روز ۵۰ تومن ...

مطمئنین پول باید بخوابه؟من فکر میکردم ۵۰میلیون بذارم سریع وام‌میده

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
چه مبلغی باید ۳ماه  تو حساب بمونه  ک وام بهت تعلق بگیره مثلا بلو باید معدل حساب ۳ماهت &nb ...

برای وام ۵۰ میلیونی ۵۰ تومن سه ماه تو حساب باشه 

البته ۱۰ تا ۵۰ میلیون وام بستگی داره کدوم بخوایین

بلو هم ۳ تومن ۳ ماه بزاری بعد ۳ میلیون وام میده 

اگه ۱۰ میلیون بخوای باید ۱۰تومن تو حساب باشه

واقعا؟؟من اخر ماه میشه ۳ماه حساب بازکردم اینو ببین  یعنی نمیتونم ۱۰ تومنو بگیرم؟؟بلو بانک دارم

نگاه کنید اسفند ضربدر خورده یعنی حساب نمیشه 

فروردین اردیبهشت خوب بوده حسابتون 

خرداد هم میانگین حسابتون بالا باشه فعال میشه وام 

بعد شما بیشتر از سه تومن بوده تو حسابتون اون گوشه زده ۱۰ تومن میتونین بگیرین ب این شرط ک خرداد هم معدل حسابتون ۱۰ تومن باشه

بله  خودم وام گرفتم دیگه همچین سریع هم وام نمیده

خوبیش اینه ضامن نمیخواد

برای وام ۵۰ میلیونی ۵۰ تومن سه ماه تو حساب باشه  البته ۱۰ تا ۵۰ میلیون وام بستگی داره کدوم ...

ویپاد وام ۵۰ تومنیش برآیند هست و مگه با جمع کردن سکه وی کلاب نیست؟ پس چرا میگید باید معدل حساب داشت و ۵۰ تومن توی حسابت داشته باشی؟

فکر کنم اونی که شما میگید وام پشتوانه باشه که اونم سقفش ۳۰ تومنه

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2706