2737
2734
عنوان

اخه چرا بی عدالتی تا این حد....

100 بازدید | 6 پست

سلام دوستان امشب یه چیزی شنیدم که واقعا ناراحت شدم... چرا باید انقدر بی عدالتی وجود داشته باشه که بعضی‌ها انقدر خوش شانس بشن...

همان طور که میدونید برای طرح مسکن مهر نباید مسکن به اسم زن یا مرد وجود داشته باشه و حتی خونده بودم که از زمان فروش هم تا پنج سال نمیتونن ثبت نام کنن. اما امشب یه نفر با خوشحالی تعریف میکرد با اینکه سیزده سال عروسی کرده و خانه ویلایی و زمین مسکونی که روی هم 500 متر میشه و سند تک برگ داره و به اسم خودش هست اومدن به اسم شوهرش مسکن مهر ثبت نام کردن و اسمشون در اومده و دوبار هم واریزی داشتن. باورتون میشه به جز این خونه و زمین نزدیک ۳۲ تا زمین دیگه هم هر دو دارن....

آنقدر با خوشحالی تعریف میکردن... بعد ما مردم عادی برای پنجاه تومن وام همه زندگیمون تو سیستم میریزن بیرون... اخه خدا چرااااا

دوستم توی مرکز تکمیل دیپلم کار میکنه

گفت یه اقایی اومده که مسئول یک ارگان دولتی خیلی خفن بوده و کلا تا کلاس ششم ابتدایی درس خونده

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

واقعا منم الآن همین حس بدشانس بودن رو دارم😥

یک ماه قبل از عید یه واحد خریدیم تو پردیس تهران ،بماند که طرف گرون داد و ما چون آشنایی نداشتیم متوجه این قضیه نشدیم،حالا هم قیمت خونه ها داره میاد پایین😫

حس خیلی بدی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر صبحی منم یه جریانیو تعربف کنم بیشتر خوشحال بشید😂

یکی از آشناهامون شوشتره اونجا دختره خودش تعریف کرده باباش چند سال پیش یه مدرک دکترا (خریده) الانم با همون مدرک جعلی ماهی 120 درامدشه (شرکت نفت

کاربرای نی نی سایتو دوست دارم 🌺مگر انگشت شمار کاربرای مریض و ضعیف العقل :اگه می‌بینی نظرم در چهارچوب مغز پوسیده ات نمیگنجه ریپلای نکن و الا بدجور یادت میدم کسی که در خانه ی شیشه ای زندگی می‌کند به سمت دیگران سنگ پرتاب نمیکند
2728
معمولا نمیشه چون استعلام می کنن  اگه سند به اسم باشه فرم جیم شهرسازی قرمز میشه شاید ملکشون ب ...

نه عزیزم من صدبار سند ملک رو دیدم به اسم زنه هست از همین ناراحتم کاشکی به اسم یه نفر دیگه بود اینطور اذیت نمیشدم