2733
2734

حدودانیم ساعت پیش به گوشیم پیام اومدکه ازشماره ی فلان ۱۰تومن شارژبه حسابتان افزوده شدسریعازنگ زدم فقط پیام روبالاگوشیم دیدم متاسفانه متوجه نشدم که پیام ازهمراه اول نیست ازشماره اس ،گفت اشتباه فرستادم توروخداسریع شارژم کن من لازم دارم لهجه اش مثل زن ساده وبی سواد(فک کنم افغانستانی بود)گفتم گناه داره سریع شارژش کردم بعددوباره پیام اومدکه این شماره شارژت کرددوباره زنگ زده دستم خوردشترژاومدبه خودت،من به شوهرم گفتم گفت موجودیت روچک کن شایدکلاه برداری باشه منم چک کردم که فهمیدم چی شده،الان شمارموبلاک کرده ،۱۰تومن برام هیچ ارزشی نداره ولی حرصم گرفته این آدم سرم کلاه گذاشته ،جالبه بهش میگم کلاه برداری کردی میگه شارژموخوردی   

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدای سرت حالا. دفعه بعد سادگی نکن 

میدونی همینجوری چندتا شارژمیگیرن بعدهمه میگن ۱۰تومن مهم نیست ولی برای اون زیادمیشه 

2742
کسی همراه من داره که شمارشوبزنه برام بدونم به اسم کیه؟

با همزاه من اسم کسی معلوم نمیشه کد میره برا اون تو چطور میخوای بفهمی کیه

چقدر اتفاق افتاد فکر کردیم نمی تونیم......اما خـــــــــــــــــدا همه چیو درست کرد😃❤خــــ😍ـــــدایـــــا شکرت 😁
2740
با همزاه من اسم کسی معلوم نمیشه کد میره برا اون تو چطور میخوای بفهمی کیه

مطمئنی؟قبلایه بارمزاحم داشتم برادرشوهرم همراه من داشت زدگفت به اسم کیه

ببین به حدی صداش سن بالاو ساده میزد که یه درصدفک نکردم کلاه برداریه

ب اطلاعات خبر بدین بگو واسم ۱۰ت مهم نیس ولی از چندین نفر اینجوری کنه خیلی براش میشه

خب دیگه این درسی میشه ک هرکسی صداش بالاست یا ب ظاهر ساده میرسه دست کم نگیریش

مطمئنی؟قبلایه بارمزاحم داشتم برادرشوهرم همراه من داشت زدگفت به اسم کیه

اره مطمنم

چقدر اتفاق افتاد فکر کردیم نمی تونیم......اما خـــــــــــــــــدا همه چیو درست کرد😃❤خــــ😍ـــــدایـــــا شکرت 😁
ب اطلاعات خبر بدین بگو واسم ۱۰ت مهم نیس ولی از چندین نفر اینجوری کنه خیلی براش میشه خب دیگه این درس ...

چطوری اطلاع بدم ؟آره واقعابرای من چیزی نیس ولی چندتاروبتیغه ببین چه درآمدی داره.اره واقعا درس عبرت شد

چطوری ازت کلاه برداری کرد من چرا متوجه نشدم

عزیزم ازخط خودش پیام دادکه ازشماره ی فلان ۱۰تومن شارژبه حساب شماافزوده شدمن دقت نکردم که پیام ازهمراه اول نیس وازخط خودشه چون همیشه شوهرم شارژمیکنه پیام ازهمراه اول میاد

2706