2737
2734
عنوان

رابطه

686 بازدید | 53 پست

حالم بده خیلی بده. اینطوری ک فقط تاپیک میزنم تندتند باهاتون حرف بزنم. چارساله با یکی تو رابطم. تو تاپیک قبلیمم گفتم خیلی کارا بخاطرم کزده ک بگ دوستم داره. ولی دوروز پیش ک بحثمون شد ازش خبری نداشتم تا دیروز. دیروز هرچی بهش زنگ زدم جوابمو نداد. گف دوستم پیشمه. بالای سی بار زنگ زدم. زنگ زدم به دوسش ک بگه بهش جوابمو بده. ولی بازم جوابمو نداد. یه عالمه پیام دادم جوابمو نداد. سکه یه پولم میکنه وقتی عصبانیه. دیگ براش مهم نیس پیش کیه‌. پشت تلفن یبار ک جواب داد گف حال نمیکنم جوابتو بدم دوستشم پیشش بود.بااینک وقتی خوبه خیلی خوبه ولی بعضی موقعا یهو میزنه به سرش ک نباید خوب باشه دیگه. نمیدونم چیکار کنم. هروقت بهم بی احترامی کرده خودم بعد دوروز رفتم سمتش واسه همین همیشه میدونه ک‌بهش برمیگردم چون دوسش دارم. نمیدونم چیکار کنم واقعا. بگین چطوری باهاش برخورد کنم ک حداقل احتراممو نگه داره جلوی بقیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

نرو سمتش دیده میری موس موس خودشو ببخشید ببخشید چ س میکنه ، بگو برو دنبال بازیت بابا پسرا هم شاخ سدن واسه ما😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

حسبنا  الله ونعم الوکیل  

وقتی عزت نفس نداری و تحقیر شدن رو میپذیری پس ادامه بده روزی که کاملآ شکستی میفهمی که نباید از یجایی دیگه ادامه میدادی 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 

خودتو کوچیک نکن دیگه. وارد زندگیه مشترک بشی بدتره،برای خودت ارزش قائل باش ترکش کن اگه اومد سراغت ورفتاراشو عوض کرد یه فرصت کوچولو بهش بده اگه تکرار کرد تمومش کن

برای عاقبت بخیریم دعا کن لطفا💚
2706