2733
2739

من استخونی بود عمل کردم پیش نحفی گوشتی ها رم دیدم خوب دراورده بود کامیابی هم قشنگ عمل میکنه

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
[QUOTE=293648932]من استخونی بود عمل کردم پیش نحفی گوشتی ها رم دیدم خوب دراورده بود کامیابی هم قشنگ ع ...

نمونه کارای هر دورو ببین نه بابا بدتر که نمیشه نجفی خیلی صادقانه میگه خوب میشه یا نه 

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               
دکتر علیرضا ابیانه راضیم. البته بینی من خیلی بزرگ هم نبود 

واسه منم زیاد بزرگ نیس اما لاغر ک میشم خیلی دیده میشه 

قد بینم خیلی کوچیکه ولی پهنه میترسم سر بالای شه بد شه

2738
دکتر کدوم شهره

تهرانن هر دو 

واسه منم زیاد بزرگ نیس اما لاغر ک میشم خیلی دیده میشه  قد بینم خیلی کوچیکه ولی پهنه میترسم سر ...

ابیانه اصلا قوس نمیده و نوک بینی رو سربالا نمیاره . بینی من جمع جور شد مدل طبیعی

یه تاپیک هم دارم برای مراقبتهای بعد از عمل

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
2706