2737
2739
عنوان

کنکور تجربی ۴۰۲

77 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها 

اینجا کسی کنکور تجربی داده قبلا؟ ماه آخر چیکار کرده ؟ 

ببینید من یه سوال دارم 

الان نهایی ها واقعا سخت بوده و خراب کردم در حد معدل ۱۵ و اینکه دست و پا شکسته پایه رو بستم یعنی از هر مطلب یه مقدارش رو بلدم 

به نظرتون تا تیر بخونم و وقت بزارم رو پر مبحث ها میتونم با این معدل و درصدی که میاد یه نتیجه در حد پرستاری بیارم؟ 

بعدا برای ۴۰۳ میخونم دوباره 

فقط میخوام الان یه چیزی بیارم واقعا 

لطفاً کسایی که تجربه دارن جواب بدن 

خودم می‌دونم کم کاری کردم و وقتی نیست و فلان

دو راه بیشتر نداری یا بخونی یا دل دل کنی و نخونی.  اگه نخونی که تکلیفت از الان مشخصه.

و اگه میخوای ۴۰۳ هم بمونی بهترینننن کار در هر صورت خوندنه. چون هر چی بیشتر بخونی رتبه بهتری میاری و  واسه ۴۰۳ اعتماد به نفس و خود باوریت نسبت به خودت بیشتره. 

خدا جون دوستت دارمااااااااااا خیلییییییی زیاد🐳🐥...حسبی ربی جل الله، ما فی قلبی غیر الله، نور محمد صل الله ، لا اله الا الله❤..‌. خودم را در آغوش گرفته‌ام، نه چندان با لطافت ،نه چندان با محبت، اما وفادار 🫂
دو راه بیشتر نداری یا بخونی یا دل دل کنی و نخونی.  اگه نخونی که تکلیفت از الان مشخصه. و اگه می ...

مرسی ❣️ نمی‌ دونم تو این مدت کم چیا بخونم واقعا 

چیکار کنم که حداقل یه پرستاری یا علوم تغذیه و آزمایشگاهی رو بیارم که خانوادم نا امید نشن بعدا برای ۴۰۳ واقعا قشنگ میخونم که دندون بیارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی ❣️ نمی‌ دونم تو این مدت کم چیا بخونم واقعا  چیکار کنم که حداقل یه پرستاری یا علوم تغذیه و ...

من خودمم نمیدونم عزیزم

تلگرام داری؟

خدا جون دوستت دارمااااااااااا خیلییییییی زیاد🐳🐥...حسبی ربی جل الله، ما فی قلبی غیر الله، نور محمد صل الله ، لا اله الا الله❤..‌. خودم را در آغوش گرفته‌ام، نه چندان با لطافت ،نه چندان با محبت، اما وفادار 🫂
2728
اره دارم 

ببین عزیزم برو سرچ کن رویش من

یه دختری هست به اسم ژوان

اون تو ۱۰روز پرستاری آورده

چون اصلا شرایطش نداشته بمونه مرگکی خونده و قبول شده.

همه کاراشو تو این چنل گفته. وقتی پیداش کردی سرچ کن تو تقویمش تا روز ۸ ژوئن ۲۰۲۲ بیاد برو اون چند تا وویسو گوش کن تا بدونی چیکار کرده.

اره دارم 

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20230531-202626_telegraph_om0x.jpg 

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20230531-202626_telegraph_om0x.jpg 

رو این لینک فشار بده بزن رو گزینه باز کردن یا open تا عکسشو ببینی

2740
مرسی رفتمم دیدم الان میرم ویس ها رو گوش میدم ❣️ واقعا یه دنیا ممنونم

🍓🫂🤍 خواهش میکنم گلو