2737
2739
عنوان

بچم‌ بی دلیل تب میکنه

141 بازدید | 23 پست

پسرم هفت ماهشه

الان سه روزه یهو تب میکنه

از پریشب دم صبح تب نکرد

تاالان که یهو تب کرد

دکتر بردم میگه همه چیش خوبه

نمیدونم چشه

اثری از دندونم دیده نمیشه رو لثه هاش که بگم مال اونه

😭😭😭😭

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماله دندونه حتما که نباید مشخص باشه 

شایدم گرمشه 

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
2731

مال لثه هاشه گلم داره سفت میشه . بخاطر اونه. بهشون استامینوفن بزن بزن رو لثه هاش یکمم بده بخوره. با یه پارچه پاهاش دستاش اینارو خیس کن ک تبش بیاد پایین زیاد گرم‌نگهش ندار.

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
2740
مال لثه هاشه گلم داره سفت میشه . بخاطر اونه. بهشون استامینوفن بزن بزن رو لثه هاش یکمم بده بخوره. با ...

بهش استامینوفن میدم

پروفن میدم تا میاد پایین

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
بهش استامینوفن میدم پروفن میدم تا میاد پایین

اره ۶ساعت یه بار بده ن هر ساعت بدی.میتونی نصف شیاف هم بهش بزنی تبش خوب میکنه. مرتب هر ساعت پارچه نم دار کن با آب سرد بزار رو پاهاش پیشونیش شکمش دستاش. انشالله زود خوب میشه گلم

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️