2733
2739
عنوان

امشب پسرم یه کاری کرد

38 بازدید | 22 پست
سلام بچه ها امشب منو شوهرم سر یه موضوعی از هم دلخور شده بودیم ولی کلا تو روحیه همدیگه مون نیست بحث کنیم وقتی دلخوری پیش اومد حدود نیم ساعت با هم حرف نزدیم و جدا جدا نشسته بودیم یه شخص سوم حتی نمیفهمید که از هم دلخوریم بعد از نیم ساعت شوهرم اومد پهلوم نشست و خلاصه آشتی شدیم و دستشو انداخت دور گردنم پسرم که ۲۶ ماهشه ما رو که دید کلی داد و بیداد کرد و خوشحالی کرد اومد هردومون رو با هم بوس کرد و بغل کرد هنوز هم حرف نیوفتاده اشاره کرد سر جامون بشینیم بعد ما هم تکون نخوردیم دیدیم رفته گوشی شوهرم رو اوورده باز کرده ازمون عکس بگیره. اینقدر منو باباش احساساتی شده بودیم که فقط گریه کردیم
عزیزممم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ای جووووونم، تحت تاثیر قرار گرفتم
زندگی سرشار از زیبایی هاست،متوجهش باشید،باران راببویید،نسیم راحس کنید،به بهترین نحوی که میتونید از زندگی لذت ببرید مثبت اندیش باشد🌸🌸🌸 خدایا شکرت 🙌 🙌 🙌
خدا برات حفظش کنه
¤ مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی کاملاً گیاهیِ اوریفلیم، ساخت کشور سوئد ¤ دوستان عزیزم، جهت مشاهدۂ محصولات و سفارش، به این کانال در ت ل گ رام بپیوندید: https://t elegram.me/meandoriflame دوستان برای باز شدن لینک، لطفاً فاصلۂ بین حروف t و e رو بردارید
دیروز من برادرم شوخی شوخی کتک کاری میکردیم پسرم با سرعت اومد پرید رو داداشم و میزدش اینقد خوشحال بودم کلی کیف کردم
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
2706