2737
2739

۱۷سال پیش بهم تجاوز از سمت غریبه شد من هیچ دخالتی توش نداشتم(دوم راهنمایی بودم)بسختی باهاش کنار اومدم.

مشاورم گفت عمل کن،اونموقع پول عمل جراحی نداشتم،ماما ای که رفتم هم گفت وقتی تو داخل این ماجرا نقشی نداشتی عمل نکن.

گذشت و گذشت تا خواستگار پیدا کردم.

بهیچ احدالناسی نگفتم تا دیروز خواستگاری دارم ترک زبان قراره بایکی ازدواج کنه ولی میخواست بهم بزنه و با من ازدواج کنه خب من  نمیخواستم زندگی یه نفر دیگه بخاطر من خراب شه و جریان رو گفتم که بدونه.

امروز بهم گفت دوستتدارم ولی خانوادم خرافاتی هستن و باید اطلاع داشته باشن تو چنین مشکلی رو داری (بگفته خودش قبل چند نفر متشکل از خواهر و مامان و خاله دختررو میبردن دکتر واسه چکاپ )و میدونم قبول نمیکنن.

خلاصه دیدم اینجوری گفت گفتم باشه مزاحمت نمیشم و خداحافظی کردم.

اما دلم شکست خیلی هم شکست یعنی خرد شد.

میدونم اگر اون پسر میخواست منو همه کاری بخاطر من میکرد.

آخه گناه من چیه؟

اگر عمل میکردم هم میگفتن حتما مشکل اخلاقی داشتم و میخواستم جمعش کنم.

الانم اینجوری😔.

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید به مادرت اینا میگفتی تا کمکت کنن، دوم راهنمایی ک نمیتونست بیفته دنبال عمل و هزینه

و بنظرم عمل کردن یا نکردن ارتباطی به تشخیص غیراخلاقی بودن کسی نداره

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
2740

پس این همه دختر من میبینم تو کلینیک عمل ترمیم میکنن کجا مشخصه آخه من خودم شب عروسیم نم خون ندا‌شتم تازه ی جا خوندم نوشته بود اصلا اولین رابطه وپرده و این حرفا خونی نداره این بخاطر معاشقه نادرست  ک اون دختر دچار خونریزی اینم کم میشه وقتی شما کاری نکردی برو ترمیم ب کسیم نگو این مال گذشتس

من خودم همچین مشکلی دارم ولی بی نهایت از عملش میترسم چون میگن بعدا تو رابطه هیچ لذتی بجز درد و زجر نداری و عفونت و هزار کوفت و زهرمار دیگه حتی سوزش موقع ادرار و .... ببخشید اگه خیلی رک حرف زدم

پس این همه دختر من میبینم تو کلینیک عمل ترمیم میکنن کجا مشخصه آخه من خودم شب عروسیم نم خون ندا‌شتم ت ...

عزیزم میشه بگی کجا ها ترمیم میکنن و شما میدونی هزینش حدودی چقدر میشه؟ خدا میدونه سر این چه گریه ها نکردم و چه چیزا نشنیدم...

بهتر!!!!! تو این دوره زمونه که دیگه بکارت ی چیز شخصی بین دختر و پسر اینا میخواستن دوره ات کنن ببرن د ...

میخواستم همین حرفارو منم بگم👌

عاشق فوتبالم و از بچه ها متنفرم:|
خب این جا ک نمیتونم بگم پزشک آشنا داشته باشی 3 تومن انگار بود تا پارسال 

میدونی اگه فقط یه بار این اتفاق افتاده باشه میشه عمل کرد یا نه اگه چند سال اینکارو کرده باشی هم میشه ؟واسه کسی میخوام