2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واااه واه اصلنم 

من خودم هر جایی برم به اندازه کمک میکنم... در حدی که پشتم  نگن مفت خوره

یا اینکه فک کنن وظیفه مه 

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
بگو لب بود که دندون اومد ...شما دختر این خونه بودی و هستی 

این عاالی بود عزیزم خیلی خوبه ،من خیلی حاضر جواب نیستم اگه جوابم ردم عصبانی میشم رد میشه این عالیه ممنون

2740
خب کار نکن..بزار هرچقدر دلش میخواد زر بزنه..یا اگه میتونی بهش بگو بیابرو داخل ک و ن م قهوه ای شو بیا ...

چه زشتههه حرفاتون!!!

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
خب کار نکن..بزار هرچقدر دلش میخواد زر بزنه..یا اگه میتونی بهش بگو بیابرو داخل ک و ن م قهوه ای شو بیا ...

آخه من دوست ندارم اینطوری جواب بدم میخوام طوری باشه که واقعا بی ادبی نباشه چون نمیخوام دعوا کنم