2733
2739

سلام لطفا راهنمایم کنید 

برا یک مشکل پیش وکیل رفتم تقریبا یکساله درگیر پرونده اس هرزگاهی پیام میداد که ربطی به پرونده ام نداشت سلام و صبح بخیر شب بخیر و تبریک مناسبات تا اینکه از ماه قبل تماس گرفتن هم اضافه شد ی جمله مختصر درمورد پرونده میگه بقیه اش حرفهای روزمره میزنه یکبار هم بهش گفتم من متوجه تغییز رفتارتون هستم که عوض شده گفت حرفی نمیزنم تا پروندتون تموم بشه بهش همون لحظه گفتم اگه پیشنهادتون دوستیه من جوابم منفیه ی خنده عاقل اندر سفیه زد که یعنی من مال دوستی نیستم 

این هفته قراره ببینمش چی بگم که حرفشو بزنه .

تشکر از اینکه خوندید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
نه عزیزم نترس اونها هم آدمن  ببین آدم خوبیه ؟؟ تو هر شغلی بد و خوب هست  خیره انشاءالله&n ...

اونقدر نمیشناسمش که بدونم خوبه یا بد ولی تا الان حرف یا رفتار ناشایستی ازش ندیدم . ترسمم از اینه که واقعا مشخصه باهوشه و زرنگ