2733
2734

سلام دوستان صبحتون به شادی✨🌱

با کالری شمار کرفس پیش میرم

هیییچوقت نمیتونم کالری های روزانمو پر کنم😥چرا پس لاغر نمیشم؟

وزنم ۶۵ هدفم۵۵ قدمم۱۶۲

الان شات کالری شماری رو میذارم 

کالری مجازتو کامل بخور

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وزنت رو ×۲۰ کن منفی ۱۰۰

کالری مجاز برای لاغری..

بعد در هفته شنبه و سه شنبه رو فقط فقط ۵۰۰ کالری بخور

که بدنت شوک زده بشه لاغر بشی

من با این روش چند سال پیش ۱۰ کیلو کم کردم تو دو ماه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
یعنی در روز ۲۰۰۰هزار تا بخورم؟ واقعا نمیتونم 😥😥میترکم و جالبه لاغر هم نمیشم با اینکه نمیخورم

۲۰۰۰ تا کجا بود

میشه ۱۲۰۰

قانونش اینه وزن کم کردن

وزن ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰

اره چون بدن دچار قحطی زدگی میشه و چربی ذخیره میکنه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2740

راستی حذف قند مصنوعی خیلی کمکت می‌کنه تو لاغری

و مصرف آب زیاد

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
وزنت رو ×۲۰ کن منفی ۱۰۰ کالری مجاز برای لاغری.. بعد در هفته شنبه و سه شنبه رو فقط فقط ۵۰۰ کالری بخ ...

خب میشه۱۲۰۰

پس چرا کرفس ۲هزار تا مجاز داده کالری مصرفی

خیلی ممنون 😍

خب میشه۱۲۰۰ پس چرا کرفس ۲هزار تا مجاز داده کالری مصرفی خیلی ممنون 😍

مانکن بهتره 

ولی خب اصلش اینه نمیدونم چرا برنامه ها انقد زیاد کالری میدن

موفق باشی

اصلا مصرف قند ندارم مصرف قندم از طریق میوه ها شاید باشه 

قند طبیعی مشکلی نداره و برای بدن نیازه

منظورم نوشابه ای آبمیوه شرکتی شکلات ایناست

در کنارش میوه بخور ، مویز ، و...

2706