2737
2739

سلام خانوما

من سه هفته دیگه زایمانمه، یکی از فامیلای نزدیک توی بیمارستان تو اتاق عمل کار میکنه حالا من پیشش راحت نیستم میخوام برم یه بیمارستان دیگه که اون نباشه، بنظر خودش بودنش برامن دلگرمیه ولی من باهاش راحت نیستم. اگه برم یه بیمارستان دیگه آیا میتونه روزی که عمل دارم اون شیفتشو بیاد تو اتاق عمله اون بیمارستان کارکنه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

میتونه از اون بیمارستان اجازه بگیره و حین عمل کنارت باشه

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^

نه فکر نکنم بشه 

مگه اینکه تو بیمارستانی که داری میری اشنا داشته باشه بتونه بیاد تو اتاق عمل باهات 

وگرنه نمیشه که برای کار خودش بیاد یه بیمارستان دیگه که

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2740

نه. نهایت قبل یا بعد از عمل بیاد بهت سری بزنه

یادخودم افتادم زن داییم سر عمل سرکولاژم ،بعنوان پرستار اتاق عمل بالا سرم ظاهر شد. شوکه شدم😂البته خودم نرس م و خجالت نکشیدم.ولی خب راحتم نبودم ، اونم سرکلاژ!! 

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

وای خداااا😍

من اتاق عملی ام 

حساب کن یه روزی یکی اینجوری ازمن خجالت بکشه از فامیلامون 

خدا کنه من اون شیفت نباشم  تا معذب نشه 

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️
2706