2752
2734
عنوان

خانومایی که پرستارن یا از نزدیکاشون پرستارن بیاین لطفا...

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 24 پست
وای نمیخوام حین عمل کنارم باشه مؤذبم

خب راحت بهش بگو دیگ 

من خالم پرستاره تا جایی ک میدونم میتونه بیاد تو درسته نمیتونه کار کنه ولی میتونه داخل اتاق عمل باشه پس بهترین راه اینه یجوری بهش بفهمونی ک باهاش راحت نیسی

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خواهرم تو اتق عمله بیمارستانه دولتی هست  ولی من چون خصوصی زایمان کردم اون روز فقط اجازه داد ...

عزیز دلم 

من دانشجو این رشته ام 

اطلاع دارین خواهرتون در ماه چقدر درآمد دارن ؟

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️
2731
خب اگه از آشناهات بره بیمارستان دیگه. تو میتونی بری دنبالش اتاق عمل؟

من دانشجوم 

نه بابا مگه موش و گربه بازیه خواهر جون😂

ولی اگه کسی خودش به کمکم نیاز داشته باشه و حضورم رو بخواد میرم

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️
عزیزم نمیدونم ما هیچ وقت ازش نمیپرسیم 

درسته 

کلا زیاد مشغولن در طول هفته ؟

از لحاظ نظم کاری و اینا منظورمه