2733
2734

دعای نادعلی بخون دلم هفت بار 

ان شا الله خدا شفاش میده

عزیزم اگ ناراحت نمیشی میشه بگی چه نوعی داره

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
دعای نادعلی بخون دلم هفت بار  ان شا الله خدا شفاش میده عزیزم اگ ناراحت نمیشی میشه بگی چه نوعی ...

رحم بوده ومتاستاز داده

توده درکبد بود دوسه سال بود فقط کمی بزرگترشده بود دکترگفت بیاییدبسوزونم دست زدالان زیادشده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رحم بوده ومتاستاز داده توده درکبد بود دوسه سال بود فقط کمی بزرگترشده بود دکترگفت بیاییدبسوزونم دست ...

امان از بعضی دکترا علائمش چی بود؟ اولاش

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2728
خونریزی داشت ازرحم 

یعنی یائسه بود خونریزی داشت

رحمشو درآوردن؟

رحم بوده ومتاستاز داده توده درکبد بود دوسه سال بود فقط کمی بزرگترشده بود دکترگفت بیاییدبسوزونم دست ...

انشالله خداشفا بده سوره حمدخیلی خوبه میگن ۷۰ مرتبه روی یک لیوان اب بخون بده بخوره

عزیزم مرگ زندگی دست خداست ناراحت نشی اگه قسمت شفا وخوب شدن وزندگی باشه ک میشه

قسمتم نباشه شفای اخرت میگیریم همه رومیگم ن تنها مادرشما 

سعی کن بیشترکنارش باشی بهش روحیه بدی شادباشه ازهمه بهتربراش💔

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2738
بله

ما یکی ت فامیل داشتیم عمل کرد خوب شد نمیدونم بازم خطر داره یا نه

خاله ام دهانه رحم گرفت پرتو و شیمی شد چهارسال پیش الان خوبه مرتب چکاب میشه

ان شا الله مادر ت هم خوب بشه🤲

انشالله خداشفا بده سوره حمدخیلی خوبه میگن ۷۰ مرتبه روی یک لیوان اب بخون بده بخوره عزیزم مرگ زندگی د ...

مرسی عزیزم, مادرم جلو چشمم اب میشه عکسهای چندسال قبلشو میبینم انگارخودش نیست  ولی هیچی نمیگه😔

ما یکی ت فامیل داشتیم عمل کرد خوب شد نمیدونم بازم خطر داره یا نه خاله ام دهانه رحم گرفت پرتو و شیمی ...

اخه مادرمن بیچاره هیچ وقت شانس نیاورد ازدکتر ,اگه دکتراش خوب بودن اینجؤرنمیشد انشالله فامیل شما کامل خوب شده .ماانگارطلسم شدیم اینقدرکه دکترا مشکل براش درست کردن

وگرنه توده فقط داخل رحم بود بیرون چیزی نبود دکتربافی کورتاژکرد توده رو کشیده بود کنده بود باعث پخشش شد دربدن .والا اصلا نباید دست میزد به سرطان , بعدم فقط پرتودرمانیش کردن نه شیمی درمانی ...

مرسی عزیزم, مادرم جلو چشمم اب میشه عکسهای چندسال قبلشو میبینم انگارخودش نیست  ولی هیچی نمیگه😔

میدم سخته خاله خودم متاسفانه فوت شدهمین مشکل روداشت💔💔💔

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
خدارحمتشون کنه

انشالله جمیع رفتگان رو🤲