2737
2734
عنوان

یه نظر

53 بازدید | 11 پست

بچه ها من یک کار فروش دارم بعد نزدیک به دوماهه که دارم برا یه آقایی تو تهران وسیله میفرستم هردفعه هم بیست سی تومن میشه اما همیشه قبل از تسویه کامل بسته رو نمیفرستادم اما الان یه بسته دیروز براش فرستادم بیست تومن قیمتش بود ده تومن دیروز زد بسته رو فرستادم یعنی امکان داره بقیش نفرسته چون دیروز بعدظهر زنگ زد گفت برم بیرون از کارت دیگع بقیه رو براتون واریز میکنم منم گفتم اشکالی نداره حالا دیر نمیشه همیشه هم هروقت که پول میفرستاد سه چهار صبح میفرستاد اما الان هنوز نفرستاده امکان داره نفرسته بسته رو از ترمینال فرستادم امروز ساعت دوازده میرسه دستش استرس گرفتم اصلا دیشب نخابیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبل اینکه برسه بار به دستش  زنگ بزن پولو واریز کن که لازم دارم الان  اگه واریز نکرد زنگ ...

ببین ترمینال ابن مدله که بسته رسید از ترمینال اینجا به ترمینال مقصد زنگ میزنه به گیرنده بیا بسته رو بگیر یعنی من الان حتی نمیتونم زنگ بزنم خب

درسته یکم ریسک کردین دیگه فرستادین رفته نگرانی رو بزارین کنار

شوهرم گفت اون این همه اعتماد کرده پول به عنوان ودیعه زودتر واریز کرده حالا یبارم تو این کار رو بکن

2738
اگر تا دو سه ساعت دیگه واریز نکرد زنگ یا پیام بدم؟

آره زنگ بزن که بهتر بتونی تاثیر بذاری،بگو شرمنده شما از بهترین مشتری های ما و آدم خوش حسابی هستید اما من متاسفانه امروز چک دارم واسه همین مجبور شدم ازتون بخوام که واریز کنید که منم شرمنده ی طرف حسابم نشم

و تو از مردن زیر پوستین زندگی چه میدانی؟