2737
2734
عنوان

شنیسل مرغ منجمد چطوری درستش کنم

362 بازدید | 9 پست

سلام خانما شب تون خوش 

شنیسل مرغ گرفتم البته بسته ای نیست ت  فروشگاه دیدم یه بسته بزرگ بود بعد من دو تا شو برداشتم حالا سوالم اینه باید بذارم یخش کاملا آب شه و بعد سرخ کنم یا همینجوری یخی میشه؟؟

و اینکه با روغن در حد معمول میشه سرخ شه یا باید زیاد باشه و شناور؟؟ 

همینطور با یخ سرخ کن البته منک این کارو میکنم روغنت هم به اندازه کوکو سرخ کردن

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک تو حمام روغن میندازم بعد روغنشو میگیرم

چون حجمش زیاده,با پشت و رو کردن درست سرخ نمیشه

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2731
من ک تو حمام روغن میندازم بعد روغنشو میگیرم چون حجمش زیاده,با پشت و رو کردن درست سرخ نمیشه

من عذاب وجدان میگیرم تو روغن زیاد باشه 

میگم الانکه چاق بشم 

البته اینها خیلیی روغن نمیگره

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2738
من عذاب وجدان میگیرم تو روغن زیاد باشه  میگم الانکه چاق بشم  البته اینها خیلیی روغن نمیگ ...

روغنشو ک راحت میشه با پارچه تمیز گرفت

چون شناور میشه مغز پخت میشه انگار طعمش بهتره از نظر

فقط حیف اون همه روغن میشه):

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
روغنشو ک راحت میشه با پارچه تمیز گرفت چون شناور میشه مغز پخت میشه انگار طعمش بهتره از نظر فقط حیف ...

اره خب ولی کلا حساسم رو غذاهام