2737
2734
عنوان

ماماناتون بهتون زنگ ميزنن ميرين خونشون يا خودتون ميرين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 77 پست

خوشگلم چند ماه که چند سال نمیشه شده باشه بیرونتم کنن ولی به خودت نیار برو تا نازنین دخترتو بغل کنی اگه بدونی وقتی بزرگ بشه موهاشو بریزه دورش بشه همدمت چه لذتی میبری حرف هیچکسو به دلت نمیگیری. حساسیتتو کم کن زیادم رفت و آمد نکن عروسم همینکارو کرد بچه که سقط شد پشیمون شد خیلی زیاد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا حق داری

منم روم نمیشه خودمو دعوت کنم میرم سر میزنم اما نه برای غذا اگه بهم بگن میمونم

البته پیشم اومده خودم برم اما زیاد نه

الان همین که مادرت میدونه استراحت مطلقی خودش باید بگه بیا بمون اینجا

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2731
اي بابا خواهر اون اصلا خونه نيست  ي بار رفتم تا ساعت ٤ غروب گشنه موندم سويع اومدم خونم

مستقیم بهش بگید که نیاز به مراقبت دارید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2740

منم شرایط تورور داشتم مجبورشدم رفتم یک ماه موندم برگشتم برام عذاب اور بود وحشتناک

کاش یکی مثل من که دلسوزنداره اینجورمشکلا براش پیش نیاد😕

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
مستقیم بهش بگید که نیاز به مراقبت دارید

به مادرشوهرم گفتم طول دهانه رحمم كمه بايد سركلاژ شم استراحتم 

ساعت يك غروب پيام داد دارم ميام اونجا 

گفتم حتما غذا پخته داره مياره 

اومد گفت تا ١٢ خواب بودم منم قيمه داشتم سريع برنج پختم و پذيرايي كودم تا غروب موند و رفت انگار نه انگار 

حق با مادرته.

مامان منم میگه چرا تعارف میکنی مگه ما غریبه هستیم؟یا تو چیزی بخوای حرف درمیاریم واست؟

راست میگن خب تو دل ما نیستن که بفهمن چی میخوایم چی نمیخوایم.

یکمی هم انتظارت بالاهست.با غذا پختن بچه نمیفته نترس.طرف نمیتونه خونه زندگیشو ول کنه بیاد پیش تو چون حامله ای که!!!

ما هم حامله ایم ولی همچین انتظاراتی نداریم.

بسه یا بازم بگم🤗

عزیزم خونه مادر و پدر رفتن که دعوتی نمیخواد خب مادرتم چون شما بچه شی،باهات راحته...بخاطر اونه که دع ...

ای خواهر همه ی پدرومادرا که مثل هم نیستن

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
والا حق داری منم روم نمیشه خودمو دعوت کنم میرم سر میزنم اما نه برای غذا اگه بهم بگن میمونم البته پ ...

من هم اصلا نمیتونم خودم رو شام و ناهار جایی دعوت کنم حالا خودم و پسرم باشیم میمونم خونه مادرم چون هر چی بزاره من میخورم خیلی هم کم غذام ولی اصلا با شوهرم روم نمیشه واسه غذا خودم رو دعوت کنم البته مادرم هم سنش بالاست سختشه واسه من پاشه غذا درست کنه 

سنش هم رفته بالا خیلی اخلاقش تند شده 😂😂😂بیشتر می‌ره رو اعصابم 

2706