2737
2739
عنوان

قرمزی بین دو ابرو نوزاد

207 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها ..

پسرِ من از تولد بینِ دو ابروش قرمزی داره تاپیکِ بچه ها رو خوندم همه گفتن میره ولی به مرورِ زمان .. دکترا هم پرسیدم همه همین و گفتن ..

پسرِ من الان ۴۰ روزشه یکم کمرنگ تر شده ولی هنوز واضحه کاملا .. 

تاپیکایی که از بچه ها خوندم برا چند سال پیش بوده گفتم ببینم کسی میدونه راه حلی یا میشناسه یه دکتری چیزی که شاید درمانی براش اومده باشه که زودتر بره؟ 

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           

منم موقع به دنیااومدنم داشتم کم کم میره خیلی کمرنگ میشه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر منم روی پلک چشم چپش داشت انگار سایه زده بودن 

الان 18 ماهشه 95. درصد محو شده اون 5 درثدم اگ خودم زوم شم یکم معلومه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

معمولا تا زیر دو سال محو میشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
دختر منم روی پلک چشم چپش داشت انگار سایه زده بودن  الان 18 ماهشه 95. درصد محو شده اون 5 درث ...

عشقم تو این ۱۸ ماه به مرور هی کم شد ؟ از کِی شروع شد به کمرنگ شدن؟ 

2740
عشقم تو این ۱۸ ماه به مرور هی کم شد ؟ از کِی شروع شد به کمرنگ شدن؟ 

بله به مرور

والا تا 5 ماهگی اینا داشت زیاد روش حساس نبودم یهو دیدم نیست

نگران نباش چیز خاثی نیست من اون زمان متخصص هم بردم گفت طوری نیست میره تا 3 سالگی

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
منم داشتم بچگی میگن جای بوس فرشته هاس🥺

من تو بارداریم دعا و  نماز زیاد خوندم .. نمازام و نشسته میخوندم ولی طولانی بود .. میگم نکنه به خاطر این بهش فشار اومده .. همش خودم و مقصر میدونم خیلی غصه میخورم..😔

بله به مرور والا تا 5 ماهگی اینا داشت زیاد روش حساس نبودم یهو دیدم نیست نگران نباش چیز خاثی ...

مرسی عزیزم.. خدا دخترِ گلت و برات نگه داره .. ❤❤

اخه پسرِ من بین دو ابروش تا پیشونیش به صورت عمودی هست .. خیلی واضحه تو صورت .. نگرانم خیلی .. هی میگم کاش زودتر بره .. 

من تو بارداریم دعا و  نماز زیاد خوندم .. نمازام و نشسته میخوندم ولی طولانی بود .. میگم نکنه به ...

اتفاقاچندوقت پیش توبرنامه ی طبیب یه متخصص اومده بود میگفت اصلا جای نگرانی نیست وبه مرور کم میشه

خدایا یهویی شکرت😍😍
اتفاقاچندوقت پیش توبرنامه ی طبیب یه متخصص اومده بود میگفت اصلا جای نگرانی نیست وبه مرور کم میشه

پس راه درمانی نیومده براش که زودتر بره .. 

ممنون  عزیزدلم ..❤❤

مرسی عزیزم.. خدا دخترِ گلت و برات نگه داره .. ❤❤ اخه پسرِ من بین دو ابروش تا پیشونیش به صورت عمودی ...

عزیزم چرا خودتو الکی اذیت میکنی

انشالله تنش سالم باشه اینم ب مرور میره مطمعن باش

ممنونم🙏