2737
2739
عنوان

قرمزی بین دو ابرو نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 27 پست
منم داشتم بچگی میگن جای بوس فرشته هاس🥺

عزیزدلم ببخشید شما که تو بچگی خودتون داشتین الان کاملا برطرف شده درسته؟

من دیروز پیش یه دکتر بودم البته متخصص پوست نبودن گفتن تا ۲ سالگی دیگه پیدا نیست ولی اگه گریه کنه یا بخنده باز پیدا میشه؟

درسته؟ شما الان اینجوری این ؟ با گریه و خندتون پیداست بازم قرمزی؟ 

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           
منم موقع به دنیااومدنم داشتم کم کم میره خیلی کمرنگ میشه

سلام  عزیزدلم .. میتونم ازتون بپرسم الان کاملا رفع شده؟ یه دکتر دیروز به من گفت هر وقت گریه کنه و بخنده باز پیدا میشه؟ برای شما هم الان اینجوریه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من داشت الا ۱۵ سالشه اثری نموند ازش ولی تا ۵ سالگی کمی قرمز میشد وقت گریه .خوشبحالت  الان یه نینی داری بوی نینی خیلی قشنگه 😍بغل کردنشم همینطور قول بده لذت ببری از این دورانش و اینم یادت باشه رفتاری که از الان باهاش داری آینده شو میسازه پس صبور باشی انقدر خودم مامان صبوری نبودم به نینی دارا اینو میگم مثل چشمات مراقبش باش

2731
عشقم تو این ۱۸ ماه به مرور هی کم شد ؟ از کِی شروع شد به کمرنگ شدن؟ 

۲تا دخترای من دقیقا بالای پلکشون و پشت گردنشون هاله ی قرمز رنگ شدن بعد ۳ماه اینطورا رفت. الان کوچیک ۲سال و ۳ماهش و هیچ چیزی نیست. نگران نباش

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
دختر من داشت الا ۱۵ سالشه اثری نموند ازش ولی تا ۵ سالگی کمی قرمز میشد وقت گریه .خوشبحالت  الان ...

الهی فداتشم ..خدا دختر گلت و برات نگه داره ..❤❤ خیلی دعام کن انشالله زود برطرف بشه ..

عشقم چه موقعی دیگه کمرنگ شد و پیدا نبود ؟

عزیزم پسر منم داشت الان وقتایی که عصبانی باشه معلوم میشع 😅

عزیزدلم خدا حفظش کنه .. الان چند سالشه پسرِ گلت عشقم؟

۲تا دخترای من دقیقا بالای پلکشون و پشت گردنشون هاله ی قرمز رنگ شدن بعد ۳ماه اینطورا رفت. الان کوچیک ...

خداحفظشون کنه عزیزدلم .. عشقم فک کنم برای دخترای شما خیلی پررنگ نبوده درسته؟ که زود رفع شده شکر خدا ..

پسرِ من اول پررنگ بود خیلی الان کمرنگ تر شده ولی خوب واضحِ تووصورت کاملا .. 

2738
خداحفظشون کنه عزیزدلم .. عشقم فک کنم برای دخترای شما خیلی پررنگ نبوده درسته؟ که زود رفع شده شکر خدا ...

دخترای من با اینکه سفید نبودن و گندمی همینجور واضح بودن مخصوصا گریه کردنی و عرق کردنی انقد تو ذوق میخورد. ب مرور خوب میشه دکتر اطفال هم ببری ب نوزاد هیچ پمادی داده نمیشه. عجله نکن ب مرور بزرگتر ک بشه پوستش باز میشه و رنگدانه های قرمز میره

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
عزیزدلم خدا حفظش کنه .. الان چند سالشه پسرِ گلت عشقم؟

۷ سالشه  

این مشکل بزرگی نیست که به خاطرش ناراحت باشی

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که به شدت کافییییست.........
سلام  عزیزدلم .. میتونم ازتون بپرسم الان کاملا رفع شده؟ یه دکتر دیروز به من گفت هر وقت گریه کنه ...

وقتی عصبانی میشم یا گریه میکنم یکم قرمز میشه ولی درحالت عادی کامللل رفته ونیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️
عزیزدلم ببخشید شما که تو بچگی خودتون داشتین الان کاملا برطرف شده درسته؟ من دیروز پیش یه دکتر بودم ا ...

من الان ک صورتمو آب میزنم ی کم مشخص میشه ولی تا ۷ یا۸ سالگی داشتمش پوست ب مرور ک آفتاب میخوره دیگ مشخص نمیشه 

💔برای حاجت دلم دعا کنید خیلی دل شکسته خیلی💔
الهی فداتشم ..خدا دختر گلت و برات نگه داره ..❤❤ خیلی دعام کن انشالله زود برطرف بشه .. عشقم چه موقعی ...

زنده باشی سه چهار سالگی به بعد کمرنگ شد بعدم یواش یواش دیگه به چشم نیومد اصلا الانم نیست اثری ازش