2752
2734
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1846 بازدید | 114 پست
ینی همه اینایی ک تو تاپیک گفتن سه تا بجه دارن خونه دارن؟

یا خونه دارن یا واقعا بی .....،من باورم نمیشه کسی تو این زمونه با حقوق کمتر از سی تومن و بدون خونه و امکانات به بچه ی دوم فکر کنه چه برسه به سوم

نه ولی نظر من اینه که آدم یدونه بچه بیاره درست حسابی به رفاهش برسه بهتر از 3 4 تا بچه با رفاه کمتره

بازم که شد همون 

خیلیا به یه بچه نمیتونن برسن 

خیلیا هم چنتا بچه رو توی پر قو بزرگ‌ میکنن و بهترین رفاه و امکانات و....  و برعکس 

چرا فک میکنید کسی که‌چنتا بچه داره  نمیتونه به همشون درست برسه؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه ولی نظر من اینه که آدم یدونه بچه بیاره درست حسابی به رفاهش برسه بهتر از 3 4 تا بچه با رفاه کمتره

چرا فکر میکنید هر چی بچه خواست باید خرید من دوتا دارم اونقدری دارم که براشون هر چی خواستن فراهم کنم ولی بچهام لوس نمیکنم مثلا بچه دبستانی چرا باید گوشی و تبلت داشته باشه

شوهر خوب باشه و یه امکانات نسبی مثل خونه و ماشین و حقوق نسبتا خوب و کمی پس انداز و بیمه داشته باشین ...

دقیقااااا

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2731
بازم که شد همون  خیلیا به یه بچه نمیتونن برسن  خیلیا هم چنتا بچه رو توی پر قو بزرگ‌ میکن ...

با توجه به آمار کشور که خیلی ها زیر خط فقرن

نمیگم همه اونای که چند تا بچه دارن نمیتونن برسن بالاخره استثنا هم پیدا میشه

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
چرا فکر میکنید هر چی بچه خواست باید خرید من دوتا دارم اونقدری دارم که براشون هر چی خواستن فراهم کنم ...

بله لازم نیس هر چی بگه براش بخریم ولی من خیلی ها رو دیدم که باردار بودن و حتی پول سونوگرافی هم نداشتن خب اون بچه گناه نداره به نظرتون؟

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
ممنونم نه منظورم این بود کلا با اومدن سومی چجوری میشه اوضاع بچه های قبلی؟ واکنششون چجوریه؟ چون بال ...

خب ما سعی می کردیم مدیریت کنیم هم قبلاً هم الان ولی بهرحال پیش میاد بچه ها حسادت کنن، مگه آدم بزرگا حسادتت نمیکنن، اتفاقا این لحظه ها بستریه برای اینکه یادبگیرن حسادت نکنن،یاد بگیرن نیازهای هر انسانی متفاوته و باید به نیاز های هر کسی متناسب با اون پاسخ داد ، اگه تو بچگی یادنگیرن بعدا تو جامعه یا در ازدواج به مشکل برمی خورن 

دعوای بچه ها هم که همیشه هست، هم دعوا هم دوستی و سرگرمی درهمه،سعی کن دیوونه نشی😂 

مادرم با افتخار🥰، تمام وقت😍😍😍
تاپیک تبلیغ فرزند اوریه نکنه از بالا دستور میگیرین    

اره پس چچچچچی..؟ منم کلی حقوق میگیرم

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
ینی همه اینایی ک تو تاپیک گفتن سه تا بجه دارن خونه دارن؟

من فکر خونه بچه هامم کردم بخدا.. 

خانما کسی که سومی اورده یا میخواد بیاره به همه چیش فکر کرده اینقدر نگید ایندش چی میشه یا تبلیغ فرزند ...

فک کنم به خاطر اینه که ندیدن تو اطرافیانشون  یا خودشون کسی که بتونه راحت چنتا بچه رو ساپورت کنه نه اعصابشو دارن نه پولشو 

واسه همین میان توهین میکنن تا دلشون خنک بشه😅😅

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706