2733
2734
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی دختر میخواستی؟

نه پسررر 😁

حتی چهارمیم پسر دوست دارم ولی دیگه بدنم جواب نمیده به بارداری دوباره فک کنم

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2731
تاپیک تبلیغ فرزند اوریه نکنه از بالا دستور میگیرین    

آره‌منکه حقوق میگیرم برا تبلیغ😅

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
به سختی پادیگه ندارم ازبس پختم شستم جمع کردم ولی بازم فایده نداره همیشه ریخت و پاشه 

بچه هاتون کمکتون نمیکنن؟؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
چرا همه میگن سومی شیرینه؟؟،

خب هر کی سومی رو داره طعمشو چشیده 😍😍، خدا می‌دونه دروغ نمی گم،سومی یه چیز دیگس، آذم دیگه مثل قبلیا بی تجربگی و اضطراب نداره، از لحظه لحظه رشد نینیش لذت می‌بره، حتی از گریه هاش

مادرم با افتخار🥰، تمام وقت😍😍😍
چرا همه‌مینالن  پس چرا من به همه کارام‌میرسم و کلی هم حوصلم سر میره🤔

جدی یکم از برنامه ریزیت به منم بگو چند ساله ان

خاطره خوب کسی شو...                            حتی اگر قرار بر همیشه بودن نیست،           آنی شو ک وقتی در ذهنش آمدی              چشمهایش تو را لو دهند!                         
آخی خدا حفظشون کنه اولاش که نمیشه خیلی کارا رو سر نظم انجام داد ولی کم کم میفته رو روال  خیل ...

مرسی عزیزم. چشم حتما‌‌ 

فقط شلوووغن شلوووغ 🤪

دوتا بچه دارم دیگه اصلا ب بچه فکر نمیکنم با این اوضاع اقتصادی

خدایی با سع تا بچه خونه بهتون اجاره میدن تو شهر ما ک هرجا بری میگن فقط زوج جوان کارمند نهایت یک بچه

به خدا دیگه بریدم تازه دخترم بزرگه ولی چون کنکوری نمیتونه کمک کنه 

خدا صبرمون بده🤧

خاطره خوب کسی شو...                            حتی اگر قرار بر همیشه بودن نیست،           آنی شو ک وقتی در ذهنش آمدی              چشمهایش تو را لو دهند!                         
دوتا بچه دارم دیگه اصلا ب بچه فکر نمیکنم با این اوضاع اقتصادی خدایی با سع تا بچه خونه بهتون اجاره م ...

کسس هست انقدرور بی عقل باشه یعنی مستاجر باشه فکر بچه ی سوم باشه 

2706