2733
2734
عنوان

راه کارهای برای چزوندن عروس پرروووووو

| مشاهده متن کامل بحث + 10865 بازدید | 93 پست
دوستان خوب کسی که هر هفته یکی دوبار میره خوه کس دیگه مهمون اونجوری به حساب نمیاد که هیچ کاری نکنه! یعنی شما خونه مامان خودتون هم اینجوری هست که میشینین تا براتون غذا درست کنه و سفره بندازه و سفره جمع کنه؟ گناه داره خوب... من عاشق مادرهمسرم هستم. وقتی میرم خونشون تا جایی که میتونم کمکش میکنم. اصلا ناراحت میشم ببینم ایشون داره تو آشپزخونه تو این گرما کار میکنه من پا رو پا بندازم بشینم تلویزیون ببینم. خونه مامان خودم هم همینطور
ﺑﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻗﻬﺮ ﻧﮑﻦ ﭼﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﻨﺖ ﻫﯿﭻ ﮐﺴی رﻮ ﻧﻤﯽ ﮐﺸﻪ
سلام بچه ها ممنون از نظراتون حرف اخرمو میزنم وتایپیکو پاک میکنم اول اینکه من دیروز به شدت از دست عروسمون ناراحت بودم بخاطر اینکه دوراز چشم برادرم به پدرم بی احترامی کرده واسه همین میخواستم اذیتش کنم دوم اینکه من هیچ وقت نگفتم عروس باید همه جا کار کنه حداقلش اینکه خونه مادرشوهرش وقتی یه ده بیست نفر مهمون هست وکارا زیاده یه کوچولو پاشه کمک بده به جای خوردن وکنارنشستن من خواهر بزرگ ندارم که کمک کنه سوم اینکه من تا حالا از گل نازک تر بهش نگفتم اما نمید ونم چرا ازرو نمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اگه زبون دراز نیست و اختلاف خانوادگی به بار نمیاره چیکاااارش داری عزیزم ولش کن

تنت سالم باشه ایشالله خودت همه کارارو کن ورزشم هست خوش هیکل ترم میشی

ولش کن 

هنر معشوقه ایست که در آخر با دیگران تقسیم میشود.
2742