2737
2739

کم اوردم تو حیاط رو خاکا نشستم و دارم برا بدبختیم گریه میکنم برا بی کسیم برا بخت بدم چرا من زندگیم اینطوریه دلم زخمیه از شوهرم دردام هنوز خوب نشدن به کی بگم 😭😭😭

از سال ۹۷ عضوم کاربری قبلم ترکید 🎭

حرف بزن عزیزم شاید نتونم کمک کنم اما میشنوم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داشتم ظرف میشستم و یکم حرفمون شد من دیگه مث اتیش زیر خاکستر شدم با اینکه بچه هام بودن شروع به جیغ زدن کردم که دردام هنوز خوب نشدن دس از سرم بردار الانم زدم بیرون تو حیاطم

2740
منم میخوام کسی منو بشنوه خیلی تو خودم ریختم دارم منفجر میشم 😭😭😭

حق داری آدم گاهی خسته میشه کم میاره

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
الهی بگردم حرف بزن بام خودتو سبک کن🥺🥺

شوهرم منو کشت خیلی وقته من مردم بهش گفتم نبین میخندم من مردم منو کشتی الهی همتون بمیرید 

شوهرم منو کشت خیلی وقته من مردم بهش گفتم نبین میخندم من مردم منو کشتی الهی همتون بمیرید 

الهی ظالم نابود شه

خدا به دل مهربون وشکستت نگاه میکنه

نگران چی؟🥺🫂

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  
2706