2733
2734
عنوان

آیا پریود با وجود بارداری امکان داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 36 پست
یکی ازاین موارد که گفتم دخترعموم بود تا ماه 6نمیدونست چون پریود میشد اصلا شک هم نکرد به بارداری جالبه انواع و اقسام دکترا میرفت فکرمیکرد یه توده ای چیزی تو شکمشه دکتراهم نمیکردن یه آز بارداری بده خلاصه اوایل ماه 7میره پیش ماما اون میگه بارداریو بعداونم فقط استرس داشت که بچه ش سالم باشه خداروشکریه پسر خوشگل آورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوین چقد خوبه که آدم ماههای آخر بفهمه! خداییش نه ماه خییییلی زمان زیادیه اونم مامانای الان که از ماه اول و حتی گاهی از دو هفته اول همه چیز و میفهمن. دوره ی مادرای ما که اینجوری نبود. هم دیرتر از ما میفهمیدن هم مث برق و باد میگذشت
‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!
2731
مارال جان اگر بابت سلامتی بچه احتمالی نگرانی باید بهت بگم که نمیدونی چه چیزایی دیدم خودم به چشم. یکی از اقوام پنج تا بچه خیلی بزرگ داشت آخرینشون دبیرستانی بود که میفهمه بارداره. چه آمپولا که نزد، چه شربت زعفرونا که نخورد و چه ساعتها و روزهایی که از پله های خونشون بالا پایین نرفت. همین بچه ی ناخواسته هم زیباترین و باهوشترین بچه ش شد
‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!