2733
2739
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2414510 بازدید | 51186 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که بغلتون نمیاد!؟ اصلا بچه اوتیسم دیدید؟ بچه ای که ۵۰ کلمه داره و بازی میکنه با بقیه و هپی ه چه ...

پست های قبل تر گفته بودم چیزایی که در موردش نگرانم به جز بغل نکردنش

بله گفتم که آشنایی دارم با اوتیسم خواهر زادم ده سالشه و اوتیسمه

بالاخره تو دنیای بیرون هم اگه چیزی نگه خود شما که میبینید بچه هارو

2731
این برنامه تصویری خیلی سخته بعد از نه روز کم آوردم. امروز صبح دیگه پسرم کلی گیر داد بریم بیرون، بریم ...

سلام ،من برای دخترم می‌خوام برنا مه تصویری رو شروع کنم ولی خیلی نگرانم یه لحظه می‌زارم به حال خودش استرس میگیرم،بردم مرکز تهران اتیسم تشخیص اوتیسم گرفته ،مبشه لطفاً یه کم از تجربه برنامه تصویری بهم بگید ممنون میشم

2740
من الان نزدیک به سه ماهه استعفا دادم تو این مدت پسرم خیلی بهتر شده. الان اگه برگردم عقب هیچ وقت سرکا ...

میشه بگین چکاره بودین و چند ساعت در روز وقتتون گرقته میشد و مشکل پسرتون دقیق چیه و الان در روز چطور باهاش وقت میگذارنی و چند سالشه 

سلام دوستان  آخرین پیام استارتر که از پیشرفت بچه شون گفته بود  صفحه چنده؟ پیداش ...

سلام ...خوبین؟

از وضعیت دخترتون بگید.بازم با روش موسوی پیش میرین؟؟

و خدایی که به شدت کافیست.......
سلام ...خوبین؟ از وضعیت دخترتون بگید.بازم با روش موسوی پیش میرین؟؟

سلام عزیزم 

الحمدلله خدا رو شکر. 

بله با روش موسوی هستم.

البته حس مادرانه م بهم گفت یه کوچولو خیلی کم، آموزش در قالب بازی رو با دخترم شروع کنم.

کارت رو خیلی دوست داره دخترم.

در طول روز میوه ها رو میارم و اسم هاشون رو با بازی و خنده میگم.

الحمدلله تعداد کلماتش زیاد شده.

چند تا نکته مهم از تجربه های من.

اول اینکه محیط خونه باید آروم و بدون بحث و دعوا باشه.

۲. بازی ها رو هوشمندانه انتخاب کنیم که غیر مستقیم آموزش بدیم.

۳. عشق و محبت زیااااااد. یه مادر شاد و باحال باشیم.

۴. کاملا عادی رفتار کنیم.

اشاره کنیم به وسایل، هرروز کلمات و جملات جدید استفاده کنیم و حتی اگه ماههاي اول پیشرفت ندیدیم، خسته نشیم.

۵.  برای همیشه کلمه اُ......... رو فراموش کنیم.

اصلا دنبال علائم و مقالات مسخره روانشناسی نریم.

بچه های ما در یه تایم مهمی، دچار کم توجهی شدن+ فضای مجازی زیاد. راهش محبت و عشق و توجه و بازی و هیجان و رفتار طبیعی. 

فقط همین

و البته صبووووووووووری

سلام عزیزم  الحمدلله خدا رو شکر.  بله با روش موسوی هستم. البته حس مادرانه م بهم گفت یه ...

خب الحمدالله...

الان دقیقا چند سالشه؟؟ 

ارتباط گیریش با بچه ها چطوره؟؟ 

کلامش در چه حده؟؟؟

و خدایی که به شدت کافیست.......
2706