2737
2739
عنوان

خانواده پدریم چشونه؟

310 بازدید | 22 پست

سلام عزیزان 

شبتون بخیر 

من هجده سالمه ،و خب علاقه زیادی به درس ندارم میخوام برم دانشگاه  فقط مدرک بگیرم که دیپلمه نباشم 

بعد تو این دوره زمونه هر کی باید دستش تو جیب خودش  باشه مخصوصا من چون من ادمیم که اگه یه روزی شوهر کردم هیچوقت حاضر نمیشم برم از شوهرم پول بگیرم اخرش منت سرم بمونه 

واسه همین ثبت نام کردم میخوام از یک ماه دیگه برم ناخنکاری یاد بگیرم که شغل پر درامدی هم تو این مملکته 

و چون علاقه زیادی به این چیزا دارم و ادم با حوصله ایم میدونم تو این کار موفق میشم  اگه خدا بخواد 

حالا از وقتی خانواده پدریم فهمیدم میخوام برم شاغل شم و ناخنکاری برم 

یکی از عمه هام که اصلا نگام نمیکنه، چهار تا عمه دارم 

این یکی به زور بهم سلام میکنه اصلا ، در حالی که قبلا خیلیی دوسم داشت خیلیی ها 

دخترشم کلاس هشتمه اونم منو میبینه پشت میکنه بهم میره یه سمت دیگه ، دیروز بودم خونه مادربزرگم ، به همین دختر عمم با خوشی رفتم سلام کردم دیدم پشت کرد رفت 

یکی دیگه دختر عمم هم همینطور ، انگار نمیخواد منو ببینه 

در صورتی که قبلا خیلی خوب بودن 

از بس ناراحت بودم به مامانم گفتم ، مامانم میگه از حسودیشونه ، ولی اخه چه حسودی؟ 

اینکه من با کلی دردسر سی میلیون پول جور کردم که برم یه حرفه ای رو یاد بگیرم و اخرش نون تلاش کردنمو بخورم حسودی داره؟ ناخنکاری هم جوریه که تموم کمر و گردنت داغون میشه 

چیکار کنم ؟ از این به بعد من چه رفتاری باهاشون داشته باشم بنظرتون؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خودشون اهل کاشت ناخن و این چیزا هستن؟

از این چهار تا عمم یکیشون فقط مذهبیه که مخالف این چیزاس اما اصلا تو کارم دخالت نمیکنه و تشویقم میکنه 

بقیه عمه هام اره از این امروزی هان 

از این دو تا دختر عمم که باهام سر لج افتادم یکیشون خودش ناخناش کاشته 

یکی دیگه که کلاس هشتمه داره له له میزنه بره بکاره ولی باباش نمیذاره 

عزیزم از این به بعد کاری ک میخوای انجام بدی رو به کسی نگو

حالا اینو گفتی همه تمرکزتو بزار رو خودت ک تو کارت موفق بشی تا بیشتر بسوزن

معمولی هم رفتار کن بهاشون ن خیلی گرم نه خیلی سرد

اهمیت نده فقط به کار و پیشرفتت فکر کن  چرا سی تومن؟ خیلی زیاده واسه لاین ناخن؟

هفت میلیونی هم بود 

اما خب من قصدم جدیه میخوام حرفه ای یاد بگیرم و یچیژ خفن تحویل مشتری بدم که زود کارم بگیره نه اینکه یه کار زشت و بد تحویلش بدم 

ده میلیون هزینه مدرک حرفه ایشه 

بیست میلیون هزینه دم و دستگاه با برند خوب