2737
2739
عنوان

خانواده پدریم چشونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 22 پست
از این چهار تا عمم یکیشون فقط مذهبیه که مخالف این چیزاس اما اصلا تو کارم دخالت نمیکنه و تشویقم میکنه ...

خب پس فک و فامیلت‌مثل مال من اهل فشار خوردنن 

من که وقتی فشار میخورن خیلی خوشم میاد یه حس غروری بهم دست میده 

بنظرم بهشون اهمیت نده و مثل خودشون برخورد کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هفت میلیونی هم بود  اما خب من قصدم جدیه میخوام حرفه ای یاد بگیرم و یچیژ خفن تحویل مشتری بدم که ...

پولو کامل پرداخت کردی؟ 

ببین ناخنکاری یه مهارته اونو یاد میگیری فقط با تکرار و تمرین کامل جا میوفتی ۳۰ تومن خیلیییی زیاده فنی حرفه ای هزینه ای نداره مدرکش!

پولو کامل پرداخت کردی؟  ببین ناخنکاری یه مهارته اونو یاد میگیری فقط با تکرار و تمرین کامل جا م ...

سی میلیون فقط پول فنی حرفه ای نیست 

ده میلیون پولشه که مربی میگیره 

اون ده میلیون هزینه مربی و مدرک فنی حرفه ایه 

بیست میلیون دیگش هزینه وسایله

از این چهار تا عمم یکیشون فقط مذهبیه که مخالف این چیزاس اما اصلا تو کارم دخالت نمیکنه و تشویقم میکنه ...

سلااام از ساب چشم نتیجه گرفتی؟؟؟؟😔

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
2740