2733
2734
عنوان

ارتودنسی و جراحی فک

167 بازدید | 12 پست

سلاممم دخترا

من امروز رفتم متخصص ارتودنسی بهم گفت که باید حراجی بشه، در واقعه بهتره چون فک پایین عقبه و دندونام روی هم نیستن یعنی دندونای پایین، وقتی دهنمو میزارم رو هم دیده نمیشه، 

کسی تجربه ی حراجی داشته؟ 

سخته؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا به منم گفت جراحی 

گفتم نه نمی‌خوام 

گفت با ارتو نهایت ۵۰ درصد درست بشه گفتم اشکال نداره 

ولی اخراش خود دکتره گفت دندونات خوب درست شدااا😅😅😅😅یه قول خودش ۸۰ درصد درست شد 

منم مشکل شما رو داشتم 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731
میشه از دندونات عکس بدی؟ الان خودت از دندونات راضی هستی؟ چند سال ارتودنسی موند؟ 

عکس نیومد 

۳ سالی بود رو دندونام 

اره بابا خیلی بهتر شده دندونام 

قبلا یه خنده نمیتونستم بکنم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2738
عکس نیومد  ۳ سالی بود رو دندونام  اره بابا خیلی بهتر شده دندونام  قبلا یه خنده نمی ...

من دندون جلوم دو تا وسطی روی هم هستند، خیلی ناراحتم میکنه، با اینکه دندونام سفیده سالمه ولی اون دو تا دندونام خیلی اذیتم میکنه، حتی بشه به حراجیه فکم میرم، فقط لم میخاد دندونام صاف بشه، به دندون همه نگاه میکنم وقتی می‌بینیم صافه غبطه میخورم

من دندون جلوم دو تا وسطی روی هم هستند، خیلی ناراحتم میکنه، با اینکه دندونام سفیده سالمه ولی اون دو ت ...

با ارتودنسی درست میشه عزیزم خیالت راحت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم انشالله بزودی مامان بشی

فدات⁦❤️⁩⁦❤️⁩

1
5
10
15
20
25
30
35
40